Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a fajta kennelt néztem...

Ezt a fajta kennelt néztem ki. Addig lenne benne a kuty amíg vendég van nálunk mert kisgyerek is jön néha és nagyon ugrálós játékos a kutyus és... csak ez miatt. Tehát csak véleményre lennék kíváncsi erre a márkára aki ismeri, hogy tartós e stb?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a kutya? Az a 90 cm magas kerítés sok kutyának nem elég visszatartó erő...
ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amerikai staffordshire terrier de nyugodt kutyus amúgy

Egy "baj" van vele ha jön valaki arra ugrál mert örül, de ezt nem mindenki szereti. Ha meg kisgyerek jön azt ugye véletlen is fellőki és....


Arra nem gondoltam, hogy kiszökne majd mert nem egy szökös fajta, nyugodt természetű inkább ember központú és játékos de igazából nem is volt be zárva eddig nagyon. Most is csak ha vendég jön mint írtam.

ápr. 10. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem l
ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne egyszerűbb vagy olcsóbb erről lenevelni? Megnevelni, hogy pl. nyugton feküdjön a helyén abban a pár órában, amíg a vendégek ott vannak? Nem, nyilván a nevelés túl sok munka a kevésbé értelmes gazdáknak. Inkább zárd be kennelbe...
ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4eske kis értelmes cukipofa lehetsz


Már vártam a nevelés és hasonló kommenteket

Egy rövid válasz:

Így van 5 perc míg bejonnek és 5 perc míg ki addig lesz bent.

Nem hiszem nagy baja lesz a kutyának ettől.

ápr. 10. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

És nyilván neked sokkal nehezebb megnevelni a kutyát arra az 5 percre. Hisz a nevelés és normális foglalkozás energiát és időt igényelne.

Több kutyám van, akik mind kibírják, hogy nyugton feküdjenek 5 percnél jóval hosszabban, ha jön valaki. Munkám van benne persze és jól tudom, hogy más felelős emberek is ugyan ennyi munkával ezt fel tudnák építeni. Csak nem teszik, inkább kennelt vesznek és kikerülik a gondot. Csak azt nem tudom, hogy az ilyeneknek minek kutya? Kérlek, válaszold ezt meg nekem.

ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


A kérdés nem erre irányult és nagyon nem is érdekel ez a téma.

Tudom vannak akiknek normális egy kutya a lakásba az ágyba és jobban szeretik mint a saját gyereküket blabla

Na én nem az vagyok és gém is szeretnék bele menni és vitatkozni ezen.


De szívesen válaszolok neked ami nem fog tetszeni és majd jön hogy a gyerek nevelés meg mit szólnák ha...


De tessék és zárjuk is a témát:

"Mert így egyszerűbb"

ápr. 11. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!