Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes vagy nagy testű...

Közepes vagy nagy testű kutyáitokat mivel etetitek? Mennyiből jön ki egy hónapra?

Figyelt kérdés

Nem venni szeretnék kutyát.

A cicam allergiás,7 kilós,havi 20e a kajája.

Akkor egy nagyobb testű kutya mennyiben van havonta?


ápr. 14. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Real Nature Wilderness tápot eszik a 26 kilós kutyám. 24-25ezer körül van a 12 kilós táp, 300g/nap, 2-2,5 hónapig kitart.
ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 5000-40000-ig. Attól függ mit adsz neki. Megkérdezhetem, hogy a macskának milyen tápot adsz 20000-ért? Nekem állateledel webshopom van, de még a legdrágább hipoallergén tápok is megvannak 10000-ből 2 kg-os kiszerelésben, ami több mint egy hónapra elég. Ha meg kap mellé nedves tápot is, még tovább elég. Nekem is van kettő 7 kgos cicám.
ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2# A 20 ezret hozzavetőlegesen kezeld kerlek.Kb annyi. Lehet hogy kijon 17 ezerből is.

Semmit nem ehet ami tartalmaz szarnyas fehérjét.

Allatpatikaban veszem,5e korul van kilója Vaddisznós-almas és Halas-narancsos,ezekbol 1-1 kiló.

A többi,vitamin( az nincs 1000ft) és a nedves kajaból csak Sheba,Gourmet,Carnilove)


Vettem.most Purina One Dualnature szarazat,750g.Szamomra új volt,marhás,2 napja lattam az osszetevőkben hogy tartalmaz szarnyasfeherjet( megneztem mert a cica megint hullajtja a szőrét,sebesedik a feje..kuka ez is.

ápr. 15. 07:42
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja es 7 kg volt 3 hete ivartalanitaskor.

Talált fekete cica,10 hónapos,joval nagyobb mint a 2 éves perzsa kandúrunk.

Magas deeee inkabb hosszú cica,a doki is mondta hogy marha nagy macska....feneketlen bele van.Termeszetesen féreghajtózva van.

ápr. 15. 07:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kell figyelni a tápoknál, mert attól hogy rá van írva, hogy marha vagy hal vagy bármi attól majdnem mindegyik tartalmaz csirkét. Amiben hidrolizált módon van fehérje, az elviekben nem okozhat problémát, akkor sem ha csirke van benne. De ha nagyon allergiás akkor valóban nem éri meg kockáztatni és monoproteines táp a megfelelő. Kutyusnál is ugyanez van. Ezért nehéz megmondani mennyi lenne az étkezése. Ha ő is érzékeny akkor mindjárt más lenne az összeg sajnos.
ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Susa tápot kaptak, nagyon szép kort meg is éltek (2 féle alga van benne), de nem kisker áron vették őseim, hanem a beszállítótól.


A havi 20 egy spec. táp esetén sajnos reális. ☹️

ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hússal etetve a három komondorom (52kg, 55kg, 63kg súlyúak) ~50ezer forint havonta.
ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Neked nem véletlenül fekete párducod van? :)
ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23 kg-os kutya, nyers étrenden van, attól függ mennyiért jutok hozzá husihoz. Nagybátyám kakast vágott fejeket megkaptam így pár napi adag csontos rész ingyen volt,de kaptam már szarvas májat is ingyen.


Nálunk pont a legolcsóbb husi a csirke,pulyka kilőve nyesedéket,csontost nagyon jó áron tudnék szerezni,de mivel allergiás így picit drágább.


De durván havi 12-15 ezer ftból meg van ha nagyon számolgatom.( csirkével szerintem 8 körül kihoznám)


Nyúl hús nagyon megnyomja, kacsanyesit és a marhanyesit jó áron veszem. csontosakat is.


Táppal sem jönnék már ki olcsóbban,főleg hogy mindig full csirke és pulyka menteset kellett keresni.


Viszont a sok pozitív hatásnak hála,remélem nem leszünk rendszeres vendégek a dokinál. Szóval így azt megsporolom,na meg a gyógyszereket is.


Táposan állandó fülgyulladás,hasmenések, büzmirigy probléma,fogkő, savasodott, napi 6 kaki. Konkrétan több jött ki mint amit megevett.


Fél éve nyerses lassan, minden megszűnt! Már megérte! Napi 1-2 kicsi kaki. Jól hasznosít izmos,energikus,egészséges.



Viszont ha tápos ha nyerses,vagy főzött kaját ad bárki, egy allergiás állat mindig többe fog kerülni!

ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Hasznos volt az összes,mindenkit felpontoztam))

ápr. 15. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!