Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül nagyobb kutyáknak...

Véletlenül nagyobb kutyáknak szánt kullancs elleni cseppet vettem.Amin azt írja 25-40kg között de nekem csak kb 10kg kelett volna.Lehet baja a kutyának ha rácsepegtetem?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A használati utasításban biztos írnak róla. Az Advantix spot 5x túladagolás esetén sem káros,azt írja.
ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Tegyél rá kevesebbet.



Amúgy nekem van egy 4 meg egy 12 kilós kutyám, nem veszem külön meg, egyet veszek és szétosztom.

ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
2es hogy mersz ilyet csinálni?
ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Cseréltesd ki ott, ahol vetted.
ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Túladagolás kockázata fennállhat, ha az egészet rányomod.
ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
#3 nem merés kérdése, hanem észé. Patikában kapható fecskendővel nagyon pontosan adagolható. A koncentráció nem változik, csak a mennyiség. Ezért van az, hogy minél nagyobb kutya, annál nagyobb a tubus.
ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írja is az útmutató, hogy nagyon nagy kutyákra a megfelelő kombinációt kell tenni.

Ugyanilyen alapon szét is lehet osztani.

ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd rá felét, másik hónapban a másik felé.t
ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!