Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyamedencét ajánlanátok?

Milyen kutyamedencét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Benti rottweiler kölyök, májusban fog érkezni. Bent van légkondi, de gondoltam rakok ki nyárra majd egy medencét. Elég kicsi a kert, 30m2. Mivel még kölyök lesz ezért nem mélyben kéne kezdeni, hogy hozzá tudjon szokni, de lehet,hogy később mondjuk már szívesebben hűsölne egy nagyobban, mert hát elég nagy tesű kutya lesz belőle.
ápr. 20. 12:50
 1/6 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
100%
ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

1-es: az én vizslam karma ezt 5 perc alatt tönkretette. Beleejtette a játékát, elsüllyedt az aljára, ő meg fel akarta venni a mancsával.


Kérdező: legjobban a szuretes dezsaval jársz.

ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk gyerekeknek való kagyló homokozó/medence van (és husos láda :) ), én inkább ezzel próbálkoznék, oké, hogy gyengébb a fala, mint a dézsának, de jóval olcsóbb is. Sajnos nem minden kutya szeret pancsolni, ha ti sem tudjátok rászoktatni, legalább kevesebbet buksz és 2-3 évig ezek is bírni szokták. Ha meg tetszik neki a dolog, beszereznék egy dézsát.
ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeknek való homokozó kagylóformáju tökéletes lesz első körben.


Amit fent linkeltek nekünk volt csak nagyobb ( 25 ezer ftért) és első nyár után kilyukadt,pedig agyon használva nem volt( akkor apum megcsinálta) meg mamámnál volt és hétvégente jártunk fel. Szombaton fel lett töltve vasárnap délután leengedve,kimosva, kiterítettük,másnap apu mindig felment össze hajtotta,elrakta. Tehát teljesen meg volt kimélve, aztán tavaly a varrásnál vsgy illesztésnél ketté szakadt,nem lehetett megjavítani apum próbálta. Szóval kuka.


Most elfogok költözni kertes házba,de szerintem pancsolásnak maradunk a gyerek homokózánál,úszni úgy is átmegyünk a másik városban lévő tóhoz.. Otthoni pacsálásra meg jó lesz a sima gyerek homokozó,a nagy előtt ilyenünk volt és 6 évet bírt,erre pedig nem is vigyáztunk annyira.

ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áss egy kis gödröt, tegyél bele fóliát, körbe virágládát virágokkal. Aztán mélyítheted, és lesz egy jó kis kerti tavad a virágok örömére.
ápr. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Obis habarcskeverő láda.
ápr. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!