Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne a legjobb?...

Milyen fajta lenne a legjobb? Havanese? Papillon?

Figyelt kérdés

Kicsi, puha bundájú hosszú életű fajta az elképzelés, ne legyen nyomott orrú vagy ilyesmi. Ha kozmetikába kell hordani az nem gond.


Anyukámé lenne, mert egyedül lett hirtelen, miután mi kirepültünk, a macskák pedig elpusztultak. Van egy kisebb kertkapcsolatos lakása, oda szabadon kimehet majd. Néha utazgat, olyankor vinné magával ide-oda. Egyébként a napi hossźú séta, sok játék adott. Nekem nagy kutyám van (rottweiler), néha rábízom, vele tanulta meg mi kell egy kutyának. Nincs előzetes tapasztalata, de az enyémmel biztonságosan elvan, rá lehet bízni, és kutyasuliba is vinni fogja.


Időnként sétáltatnak a közelünkben egy pomerániai törpespiccet, rá mindig megjegyzi hogy milyen kis helyes. Viszont amennyire én tudom elég drága fajta. Neki nagyjából 300-350 ezer ft lenne a kutyára.

Ismerősünknek havanese van, azt a kutyát konkrétan imádja. A papillon is szimpatikus. Uszkárt nem szeretne.


Bármi ötlet?


ápr. 20. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Tenyésztőnél a papillon és havanese társai sem sokkal olcsóbbak. Szaporítókat meg ne támogasd kérlek.

Nézzetek körül menhelyeken, fajtamentő alapítványoknál, tündéri pici puha kutyikra lehet bukkanni.

ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A havanese nyugodtabb, inkább őt ajánlom, egy átlag tenyésztőnél kb annyiba kerülnek, mint amit írtál és elterjedtebb, ezért könnyebb megfelelő kölyköt találni.
ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Havanese jobb választás, Papilonok szerintem kényesebbek,legalábbis kettőt ismerek és eléggé érzékeny,kényes kutyák.


Havanese-m van, szőre ápolást és kozmetikát igényel,de nagyon alkalmazkodó kutyák,gazdi a mindenük,szeretik a társaságot.


Illetve nem rég ismertem meg egy fiatal havanese-t,akinek nagyon jó természete van!


Királyerdei bársony kennelből van, azt nem tudom mennyi volt az ára de nagyjából 350 körül mozognak.

ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!