Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik bichon a...

Cinti12 kérdése:

Szerintetek melyik bichon a legjobb?

Figyelt kérdés
Állítsátok létszi sorrendbe. Bolognese havanese frisé máltai.

2012. szept. 9. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Frise

Havanese

Bolognese

Máltai



frisem és havanese-m van a másik kettő nem tetszik!

2012. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Havanese



aztán a többi valahol... nekem nem tetszenek annyira. A bolognese túl bongyor szőrű, a frise meg aztán pláne. A máltai mondjuk szép, de a hava valahogy sokkal közelibb, barátságosabb, kevésbé porcelánkutya.

2012. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 juca0105 ***** válasza:

Bolognese

Havanese

Frisé

Máltai

2012. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Timiike K. válasza:
En is egy ideig folyton ezen gondolkoztam. ;)) Bichon volt minden vagyam,csak nem tudtam valasztani. ;)) Vegul en Bologneset vettem,es imadom! Egyszeruen egy tunder,nagyon aranyos es szep. A maltai is szep,viszont picit hosszu lesz az orra,a havanest azert nem szeretem mert az kicsivel nagyobbra megno mint a tobbi,es nem tetszik a szore.. A frise is cuki,csak az meg olyan plaza kutya szerintem. ;)) Viszont barmelyiket imadni lehet. :X
2012. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem bolognesem van és a tesómnak is! Egyszerűen olyan a bolognesekkel lenni hogy az el nem mondható és.... nincsenek rá szavak. Mikor vele vagy elfelejtesz mindent csak az van az eszedbe hogy van egy újabb családtagod. legjobb barát, társ. elfelejted a kozmetikát kutyaruhát fésülést mindent nagy örömök nekem.12 éves vagyok és minden nap rengeteged foglalkozok vele belőle meríthetünk erőt. Ja és soha ne kételkedj hogy a kutyád jó e. A kutyád NEKED akar megfelelni nem másnak és ezért NE erőltessük rá ha idegenekkel nem akar együtt működni mert ez családi kutya és a legjobban a gazdihoz ragaszkodik.
2012. okt. 27. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Bolognese(nekem is ilyen van és csak jót tudok róla mondani)

Frisé

Havanese

Máltai

2013. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!