Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árban van a boston...

Milyen árban van a boston terrier, illetve tudtok ajánlani megbízható tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Mindenhol nézegettem a neten, de nem találok nagyon kölyköket sehol... fogalmam sincs mennyi az ára... kb nem tudtok mondani egy összeget? Élőben még nem is láttam iylen kutyust, de olyan édesek, mindenhol ezt nézem aneten! Kb a kifejlett boston terrier mekkora? lakásban ha tartjuk mire ell figyelni? régen volt boxerem, az nyálazott nagyon... nála ez jellemző?
2010. okt. 27. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a fajta standardot abban benne van mekkora lesz. Szerintem tenyésztőknél (kenneleknél)kérdezősködj, hogy mikorra várhatók kölykök és mennyiért. Előre szólok, hogy egy fajtatiszta kölyök kb 100 ezer Ft, ha felelős tenyésztőtől veszed és nem szaporítótól.
2010. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magyarországon, ha jól tudom 9 hivatalos kennel van. itt ni: [link]
2010. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kb 200000 alatt nem kapsz normálisat de ha már veszel akkor inkább 3-400000-ben gondolkodj mert az a tuti :D
2011. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!