Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik benti kutyát tartanak...

Akik benti kutyát tartanak azoknak miért rettenetesen büdös a lakásuk/házuk? Ők megszokják a szagot és ezért nem érzékelik vagy mi van?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem takaritanak rendesen. De altalanositani nem kell, nem mindenhol van budos.
ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlen büdös.

Nekem több ismerősöm van akiknél van kutya és mindenki benti kutyaként tartja, de a legtöbb helyen egyáltalán nem érzem a kutya szagot, pedig én finnyás vagyok a szagokra.

De van ahol igen és ott is tiszta a kutya, de mégis érzek valamit.

ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szolovjov ***** válasza:
27%
A kutyának már a lihegése is büdös. Meg rágitteltetik ilyen földre terített pelenkára. Az lenne a csoda ha nem lenne szag.
ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
90%
Van ami büdös, van ami meg sima kutya szag. Minden állatnak szaga van. Ezt valaki vagy fel tudja dolgozni, vagy nem.
ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy van kutya szag, de aki nem szereti ne menjen ilyen helyre!!
ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs kutyaszag, tisztább, mint sok ember. 3 hetente alaposan atfurdetjuk, ha koszosabb, áttöröljük.
ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk kutyaszag nincs, meg szoktak lepődni emberek, hogy bejöhet a kutya, mert nem látszódik/érződik, hogy bent lenne. De a kutyának magának szerintem igenis van szaga. Az a tipik kutyaszag, ami minél nagyobb testű a kutya, annál inkább érződik, de a kicsiken is megvan. Mondom ezt úgy, hogy német juhász és rottweiler volt nekünk mindig a szülői háznál, nekem most egy 20 kilós bull keverékem van, de van a családban máltai, én azon is érzem. A lakás viszont csak akkor lesz büdös a kutyától, ha sokan vannak, vagy ha a cuccai nincsenek rendszeresen mosva, illetve nincs rendesen szellőztetve. Ahol igényes emberek laknak és tisztán tartják a kutyát is, a házat is, ott nincs büdös, de jártam már én is olyan helyen, ahol szerintem már a falakból jött a kutyaszag...

A macska viszont tényleg semennyire nem büdös, nekik öblítő illatuk van mindig 😀

ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Ahol kutya van, ott van kutyaszag is. Ezt azok érzik jobban, akiknek nincs kutyájuk.
ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincs kutyám, de a kutyás barátomnál nincs brutális kutyaszag. Pedig 2 kisebb méretű kutyája van. A kutyáknak is csak akkor érzed ha konkrét beleszagolsz a bundájukba.


Nem tudom hogy csinálja amúgy, nekem ez az egyik félelmem a kutyatartással kapcsolatban. Jelenleg 2 macskám van, nekik sincs különösebb szaguk.

ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Aki büdösben él, annak hozzászokik a szaglása, szagvakság alakul ki nála. Kb ugyanaz a helyzet mint mikor megizzadsz: ha már te is érzed akkor már régóta gcibüdös vagy
ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!