Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős (15-16 éves) kutyának...

Idős (15-16 éves) kutyának Pedigree?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gagyi, de ebben az árkategóriában (1200Ft/kg) már próbáltuk a Brit Premiumot és a Josidogot is, de egyiket sem ette boldogan, a Brittől ráadásul puha és sok lett a széklete. A Pedigree-től teljesen rendben van és szereti is. Gondolom ilyen idős korban már nem árthat neki sokat a rosszabb minőségű táp, nem? 70% hústartalmú konzervet kap hozzá hetente kiegészítésként, illetve heti 1x kap lágy tojást.


Ha tudtok esetleg még ilyen árban apró szemű tápot, akkor írjátok meg nyugodtan. Én ezeket találtam.



ápr. 29. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2 másik tápot kipróbáltak ami nem volt jó igen.


De rahedli más táp is van, nem csak a pedigree.


Nekem orvos is mondta,hogy öreg korban nagyon fontos jó minőségű étel,hogy ne legyen megterhelve a szervezet.


De mindenki ugy etet ahogy jónak látja.

máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem a 13 éves kutyámnak kerestem megfelelő tápot 5 tápot próbáltam ki mire a 6. bevállt.
máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!