Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatápot tudtok...

Milyen kutyatápot tudtok ajánlani egy Huskynak (19 kg) és egy keveréknek (8 kg)?

Figyelt kérdés

márc. 17. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen ADULT tápot, aminek az összetevőinél a leírás nem gabonafélékkel kezdődik, hanem húsfélével. Én BRIT tápot adok, nem tartalmaz szóját, GMO mentes.
márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Brit care halas tápról olvastam hogy jó szőrére,

Meg a Purizonról hallottam hókat

márc. 17. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Purizon, Carnilove, Brit Premium/Care, Wolf of Wilderness, N&D, Platinum, Real Nature Wilderness, Taste of the Wild, Orijen, Acana...
márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedigree Mini Junior és Royal Canin Yorki Junior tápot eszik az én kiskutyám.
márc. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4/4: a Pedigré a legócskább táp, ami létezik. A Chappivel és az egyéb nagy áruházlánc noname, de jó reklámértékű tápokkal karöltve. Ahol ÖSSZETEVŐK nincsenek, csak pl. 25% fehérje... stb, de ezek az összetevők miből állnak össze, az egyiken sincs. Az, hogy pl. "csirke ízű", az nem jelenti azt, hogy van benne csirke, csak különböző ízfokozók. A Royal Canin sem etalon, csak nagy a piárja, de nincs olyan terméke, ami nem tartalmaz szóját. Sok kutya allergiás a szójára, de NEM a csirkére, csak arra fogják, hogy vegyél hal- vad, nyúl stb elnevezésű tápokat, próbáld ki, és ha attól is allergiás, nem a kutya a hibás, hanem a táp összetétele, ami szóját tartalmaz. Azért ajánlottam a BRIT adult tápot, mert nem tartalmaz szóját és GMO mentes, a fele pedig HÚS!(nem no name "fehérje" ráadásul elérhető áron kapható. Pl. Zooplus vagy Grandopet. Váltogatni viszont nem szabad, az nem igaz, hogy a kutya megunja. A kutya az állandóságot, biztonságot szereti.
márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!