Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi számít jó minőségű kutyatáp...

Mi számít jó minőségű kutyatápnak és honnan érdemes venni? De olyan, ami több kilós, de nem tizenezerbe kerül szerény 2-3 kilóért.

Figyelt kérdés
Két közepes kuty került hozzám apámtól. Ő olcsó tápot, heti 2x csirkefarhátat és valamikor olcsó konzervet adott nekik + finom falatok. Én ritkán viszonylag olcsó konzervet, zömében pedig jó minőségű tápot szeretnék adni, minden vitaminszükségletet kielégít, viszont nincs kolbászból a kerítés. Szeretnék emberi áron jófélét venni, de nem tudom honnan kéne és milyet. Fressnapfot úgy tudom, hogy mindenben drága, mást viszont nem ismerek, csak a spárban lévő termékekből néhányat, de azok kevesek és drágák.
febr. 23. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Magas hustartalom a lenyeg es abbol is az a jobb, ami nem huslisztkent van feltuntetve.

N&D-t tudom ajanlani, en mar evek ota ezzel etetek, plusz heti 3 napon csak fott hussal.

febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Brit Care
febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Brit Premium a legjobb ár/érték arányban.

Itt a legolcsóbb és nézd csak meg, 45% hús és a 2x15 kilós kiszerelés csak 817 forint kilós áron van!


[link]

febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezekről mit gondoltok? Rosszak?


[link]


[link]


[link]

febr. 23. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Farhát csont bőr , konzervek 90% víz és adalék zselé . Jobb táp Select Gold Purina Brit Care stb , ezek mellé nem kell csonterősitő sem vitamin plusz , olcsók rosszak hulladékok aroma .
febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen kerdezo, ezek borzasztoak. Olvasd el az osszetevoket. Te nem latod?
febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
K9 juliust veszem, olyan a 7 éves vizsla bundája, mint egy baba kutyáé.
febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Brit Premium 45% hús és 820ft/kg


Amit Te linkeltél 10% hús és 1330ft/kg


Szerintem egyértelmű.

febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zoopluson sokféle táp van egész jó áron!


De az Aldog tápjait is ajánlom,szerintem azok is jó áron vannak és minőségibbek mint a multifit táp amit linkeltél.


Az a baj az olcsó tápokkal, hogy kevés húst tartalmaznak inkább gabonát, legtöbb csirkés is.


Lehet 1-3 év múlva kialakul a csirkeallergia,vagy vmi gabonára való allergia,érzékenység. Akkor meg kereshetsz mindenféle hipoallergén tápokat,mert kitudja már mikre lettek allergiás az olcsó tápoktól.


Mellesleg sokkal több is kell ezekből, többet kakilnak,keveset hasznosítank.


Hosszútávon tönkre teszed a kutyák szervezetét olcsó tápokkal és csak az állatorvosi számla fog növekedni.

febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amire figyelj. Magas hústartalom, max 23-24% fehérjetartalom, ne legyen kukorica vagy gabona alapú. Ne álljon csak növényi és állati eredetű melléktermékekből, mert az egy szemét. Multifit, Panzi, nem ajánlom. A jó minőségű táp drága. Sorry.
febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!