Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt német juhászt lehet...

Felnőtt német juhászt lehet még nevelni? És ha igen, mit, hogy csináljunk?

Figyelt kérdés
Nagyon aktív,domináns de játékos kutya, állandóan felugrál, a körmeivel több kocsit végigkarmolt, és ha rászólnak,csak fél percig bír magával. Szerintem szüksége lenne arra,hogy sétáltassák, bár nagy kertes házban él,de biztos igényli.Viszont sose vitték. Szeretném gondját viselni ilyen téren,de tanácstalan vagyok...
2010. okt. 28. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

nem a tied?

nézz szízört

2010. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem az enyém,de ő marad, itt hagyta a régi tulaj, a párját így is menhelyre adta be, ha nem késő, szeretném azt is kihozni. Úgy sajnálom, jó sora volt, és én szeretnék róluk/róla gondoskodni.
2010. okt. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el egy kutyasuliba. ott biztos tudnak segíteni.
2010. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg sokat segítene a problémákon, hogyha rendesen és alaposan ki lenne mozgatva. A német juhász egy energiabomba észlény, tehát amíg nincsenek az energiái levezetve, addig nem lehet kordában tartani.


Teljesen igazad van abban, hogy kerti kutyának is kell a séta, neki ráadásul valami rohangálós játszós buli kéne.


Mert az a gáz, hogy nem tudsz semmilyen fokú fegyelmet elvárni egy olyan kutyától, akit szétfeszít az energia. Illetve ha igen, akkor is max nagyon komoly fenytéssel tudod agyonnyomni szegényt, az meg senkinek sem az érdeke.


Valószínű, hogy egy suli lenne a legjobb tényleg, ahol tud más kutyákkal találkozni, rohangálni, és meg tudjátok ismerni egymást olyan keretek között, ahonnan nem tud elmenni, de tud szabadon mozogni.

2010. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm hasonló problémákkal állnak szemben. Adott egy 1év 1hós NJ+ egy kennel+ kb fél nap a kertben+ nem tudják sétálni vinni mert nem fogad szót, elég agresszív is és nem tudják kordában tartani. Le mozgatni nem tudják mert nem merik kerten kívül vinni, ott meg lehetetlen mert egy idő után megunja ugyan ott rohangálni és inkább lefekszik.


ELSŐ! MOZGASD LE RENDSZERESEN MINNÉL JOBBAN.

AZTÁN ÉRTESD MEG VELE HOGY TE VAGY A FŐNÖK EBBE SOK SEGÍTSÉGET TALÁLHATSZ AZ INTERNETEN.

MAJD TANULJ VELE SOKAT SOKAT.

ÉS VÉGÜL ÉS UTOLSÓ SORBAN SZERESD NAGYON!!!

FONTOS A SORREND.

SZÍZÖR PEDIG ELÉG HASZNOS!!!!!!


NÉZD MEG EZT ÉN EBBŐL SOKAT TANULTAM. SOKAN MEGFONTOLHATNÁK A SORRENDET!!!! AMIT EBBEN KÖZÖL:


http://www.youtube.com/watch?v=sf2tw4gWCnY


több része van! SOK SIKERT.

2010. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, igyekszem megfogadni a tanácsokat!
2010. okt. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!