Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim nem eszik tányérból,...

Yorkim nem eszik tányérból, csak kézből. Ötlet?

Figyelt kérdés
Csak a kezemből hajlandó enni. Nagyon válogatós , ha leteszük elé a kaját, nem hajlandó megenni, mintha félne a tányértól pedig sose szídtuk le érte.Sok féle kaját próbáltunk már de büntetésnek veszi az étkezést, pedig soha nem erőltettünk semmit. Még csak 2éves, de szeretnénk ,hogyha magától enne.
2010. okt. 28. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már 2 napja nem eszik semmit, és látja a kaját a tálban, akkor meg fogja enni..
2010. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van..nincs más megoldás,egyszerűen belerkajátok a táljába és ha nagyon éhes lesz hidd el megeszi.Csak ne engedj neki,ne sajnáld meg és akkor megtanulja mi a rend
2010. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

nem tudom milyen tápokat probáltatok, de pl. az én kutyám az elején a pedigreet nem ette, majd ha nem volt más megette, utána kapott dog chowt azt nagyon szereti de most épp belcandot eszik és azt is nagyon szereti


az én kutyám imádja az alutasakos kutyakaját, gondolom a te kutyádnak is van valami gyengéje, esetleg egy kis parizert keverhetsz a tápjába, úgy valószínűleg meg fogja enni szívesebben

2010. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd, ez egy vérbeli terrier, nagyon makacs, hogyha éhes lesz eszik a tálból is hidd el
2010. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 éves és eddig mindig a kezedből evett? vagy most rontottátok el, nem? lehet, hogy sok falatot kapott asztaltól kézből...
2010. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tálat este ki kell tenni. 10 percig ott van. Ha nem eszik, akkor aznapra ennyi. Napközben ne kapjon mást! Másnap este megint letenni a tálat 10 percre. Olyan kutyát még nem láttam, amelyik kapott enni, de éhen halt. Ahogy a többiek is mondták, ki kell várni, hogy éhes legyen, akkor nem fog válogatni.
2010. okt. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azért így etetni egy kutyát elég macerás, tedd ki neki tálba a kaját, arra figyelj, hogy ne fém tál legyen az zavarhatja, attól szoktak félni, mert ahogy eszi a tápot és visszapotyog fémes a hangja, nekem is ettől félt.!!! ha nem eszik vedd el előle, ezt ismételd meg párszor, aztán rájön, hogy akkor kell enni amikor előtte van, tudom, hogy nehéz, mert hisztizni fog, és megsajnálod, de hidd el kutya még nem halt éhen aki előtt kaja van, az életösztöne erősebb és neki fog állni enni.
2010. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jól el lett rontva:)
2010. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Ne etesd kézből, csak tálból. Nem fog éhen halni, ha pár napig nem eszik. Szerencsére vannak neki életösztönei. Kutya még étel mellett nem halt éhen. Elé teszed, ha nem kéri, elteszed. Előbb-utóbb kénytelen lesz megenni.


azért mert pici és cuki még nem kell elrontani.

2010. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ötlet. ne adj neki csak tálból. Lehet 3 nap mire megéhezik de enni fog jó étvággyal attól kezdve. És semmi nasi.
2010. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!