Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bullterrier fején...

Zolzolzol kérdése:

Angol Bullterrier fején kiütésre valami ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fehér bullom és kb 1-2hete elkezdett kiütéses lenni a feje először azt hittem hogy lefejelt valamit mert náluk ez gyakori viszont egyre több kiütés van kamillával kezeljük és 1-2napig javul aztán megint kijön. ugy néz ki a dolog hogy először mintha valami kelés lenne aztán besebesedik és begyógyul de kevés szőr is kihullik orvoshoz csak jövő héten tudom vinni. ha valaki találkozott már ezzel a problémával kérem segitsen.
2011. okt. 21. 16:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha ugy van dobok egy linket egy képpel ha az segít.
2011. okt. 21. 16:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Dobd azt a képet.
2011. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

A 2. képen talán jobban lehet látni. Előre is köszönöm a segítséget!

2011. okt. 21. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergiás valamire? Máshol a testén nincs?
2011. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincsen. A tápot kölyökkora óta eszi, szval biztos nem arra allergiás gondolom én. Ha csak időközben allergiás nem lett rá :S

El nem tudom képzelni mire jöhettek ki ezek a sebek

2011. okt. 21. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami nem csípte meg?
2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem csípte meg semmi.
2011. okt. 21. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Betadin, nem kamilla.

És az az orvos nagyon kellene. Vakarja, viszket neki? Eléggé be van az a rész gyulladva. Nem vagyok orvos, nem mondok semmit, de remélem, jól felszerelt rendelőbe viszed, hogy megfelelő vizsgálatokat tudjanak csinálni.

2011. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem viszket mert nem sokat foglalkozik vele néha vakarja de ahogy én néztem kb 2-3naponta szokta durván nagyon jó orvosa van felszerelt rendelővel.
2011. okt. 22. 07:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem volt tápváltás, még lehet kajaallergia. Főleg, mivel fehér színű kutya és azok sokkal hajlamosabbak ilyesmire. Próbálj pár hétig olyan tápot adni neki, ami nem tartalmaz szárnyashúst (hanem csak nyulat, bárányt, stb., de nézd meg az összetevőket! Sajnos elég drágák ezek.) Hátha akkor jobb lesz.

De ha állatorvosnak megmutatnád, biztos nem ártana, mert lehet, hogy valami más allergia/ekcéma stb, és a doki rögtön tudna megoldást is ajánlani.

Majd írd meg, mit mondtad rá, mert érdekel!

2011. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!