Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám reggel csokit evett,...

Kutyám reggel csokit evett, most pedig hiperaktív és nagyon szaporán dobog a szive! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Reggel már feltettem ebben a témában egy kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1265476-a-kut..

De mivel most előjöttek ezek a tünetek, nagyon megijedtem... Menjünk ügyeletre? Félek, h nem bírja a kis szíve...


2010. okt. 28. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, neked elkerülte a figyelmedet, hogy nem egy falat tejcsokit evett, ami jó esetben akkor látott kakaót, amikor elvitték mellette, hanem fél tábla 82%-os tömény fekete csokit. Ez olyan, mintha minden nap megkocogtatják a fejedet, attól nem lesz semmi bajod, de ha egyszer izomból fejbevágnak egy furkósbottal, akkor annyi!
2010. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem kerülte el a figyelmemet.Ahogy az sem,hogy elvitte dokihoz,az megvizsgálta,és megnyugtatta,hogy ne lesz semmi baja.Feltételezem,hogy azért felvilágosította,hogy ne legyen rendszer ebből..

Komolyan egy állatorvossal aki ezt tanulta nem tudná??

Még valamit.Ha gond lenne,már rég megírta volna a kérdező,hogy

"gyerekek a kutyám meghalt/kórházban van/ kimosták a gyomrát/ stb.."

2010. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Vagy azért nem ír, mert azóta is orvosnál van a kutyával... Amúgy írta, hogy jelentkeztek nála a mérgezés tünetei.
2010. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Én sose adok a kutyámnak csokit. Veszek neki kutya kekszet vagy valami. De mivel tudom hogy a csoki nem tesz neki jót. Mérgező is lehet. Így inkább kihagyom. Pedig tud szépen nézni hogy adjak neki. De ha egyszer nem lehet akkor nem lehet. Kap más finomságot ami neki való. Ettől sztem nem vagyok szívtelen gazdi.
2010. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

sőt, már annyi féle kutyacsokit lehet kapni, hogy semmi értelme "embernek való" csokit adni a kutyának.

én ha csokit eszek, akkor a kutyámnak közben adok az ő saját kutyacsokijából, és akkor elhiszi hogy én is ugyanazt eszem :)


kérdező, mi van azóta a kutyáddal?

2010. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Elvittem, túlélte, sok pénzbe került, de ez a legkevesebb.

A csoki százaléktartalmát azért tudom, mert délután visszamentem a parkba és összeszedtem a csokipapírt. Mindig is tudtam, h nem szabad kutyával csokit etetni (sem nyers hagymát, mazsolát, krumplt), soha nem is adtam neki egyikből se, még nápolyiban vagy fagyiban se. Az biztos, hogy ezek után állatorvost váltunk.

2010. okt. 31. 21:34
 27/27 anonim ***** válasza:
hát remélem is. és örülök, hogy minden rendben.
2010. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!