Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen megoldás létezik arra,...

Milyen megoldás létezik arra, ha a kutyám feleszi a saját ürülékét?

Figyelt kérdés

Tíz hónapos kutya, és már mióta idekerült feleszi a saját végtermékét. Minőségi N&D tápot eszik, heti többször főzök is neki husit vacsira, nem gagyi koszton él.

Az állatorvost is kérdeztük, azt mondta létezik tabletta ami rossz ízűvé teszi a kakit, adtuk neki hetekig, de ugyanúgy megette.

Kinti-benti kutyus, nem tudom folyamatosan vizslatni a kertbe hogy ne egye fel. Ha kint vagyunk és észreveszem akkor megszidom, de ha nem látom ugyanúgy megeszi.

A probléma ezzel az, hogy oké én nem engedem hogy nyalogasson, de ő kifejezetten az a kutya hogy folyton nyalogat és két kisgyerekünk van akiket folyton megnyal random módon, vagy ha megsimogatják. És elég gusztustalan hogy előtte ette meg az ürülékét.

Segítsetek, hogy lehetne ezt megszüntetni? Ezen kívül annyira tökéletes kutya lenne.


máj. 24. 13:41
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
19%
nyomd bele az orrát ha látod h enni akarja
máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
1-es szívből kívánom, hogy ezt egyszer veled is megcsinálják. Remélem az olyanoknak mint te külön hely lesz a pokolban.
máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van nálatok és honnan került oda? Lehet rossz előélet (éhezett), berögződés is, nem csak vitaminhiány.
máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ha erről nem tudod leszoktatni, akkor a nyalogatásról kell.
máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
22%
2-es én nem eszem meg a saját ürülékem, veled ellentétben, a módszer egyébként működik, de nyugodtan egye csak továbbra is, hátha átdob vmit a gyerkőcöknek
máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Elég sok minden lehet a dolog mögött. Volt részletesebb vizsgálata, mert emésztőrendszeri gondokat is jelezhet (felszívódási zavar, hasnyálmirigy problémák, férgesség). Ilyesminek érdemes utána járni. De mint a gyerekeknél nekik is lehetnek viselkedési problémái, pl figyelemhiány, vagy csak lehet még kicsi és kíváncsi mindenre.
máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

#6:

Takarodjál már el innen, hülyegyerek!

máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Lehet valami vitaminhiány is az ok. Egy vitamin kúrát csináljatok végig vele. Ananászt is próbálhatjátok, elvileg attól is rossz ízű lesz a kaki. Az én kutyám is sokáig felette a kakit séták során, ő kinőtt belőle. De a felsorolt tippek közül rajta egyiket sem próbáltam. Azt semmiképp nem ajánlom, hogy nyomkodd az orrát bele. Ez bullshit.
máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

"Kinti-benti kutyus, nem tudom folyamatosan vizslatni a kertbe hogy ne egye fel. Ha kint vagyunk és észreveszem akkor megszidom, de ha nem látom ugyanúgy megeszi."


Az hogy a fenében nem merül fel, hogy felszedd???

máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!