Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövidszőrű skót juhászt...

Rövidszőrű skót juhászt (collie smooth) tenyészt valaki Magyarországon?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam,hogy a sok bodros szőrű kutya után egy sima szőrűre váltanék. De maradnék a juhászoknál. Nagyon tetszik ez a fajta már régóta.

Magyarországon tenyésztik? Vagy mindenképpen külföldre kell mennem érte? Szín igazából mindegy. Az arany is szép, a fekete és a merle is. Inkább viszont kant szeretnék,mert eddig csak kanjaim voltak.


Tudom, hogy van Magyarországon sinka, de azokat hagyom dolgozni.


A sima szőrű border collie meg azért nem jön be, mert nem szeretnék border collie-t venni.


máj. 25. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a kérdést találtam, a válaszadó szerint itthon nem nagyon vannak. Szóval mindenképp egy drágább kutyára számíts. De egyébként a tenyésztők kisállatszállító cégekkel szokták küldeni a kutyákat, gyakorlatilag házhozszállítják őket

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__12247448-rov..

máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!