Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? (összetevők lent)

Figyelt kérdés
Friss csirkehús (70%), rizs, csirkezsír, kukorica, szárnyashús-liszt, hidrolizált szárnyas hús, cukorrépa-rost, alma (szárított), lazacolaj, hidegen sajtolt lenolaj, hidegen sajtolt olívaolaj, zöldkagyló kivonat, máriatövis, édeskömény por, szarszaparilla-gyökér, zeller, articsóka, sarkantyúvirág, kamilla, gyermekláncfű, yucca, kaliumchlorid.
2010. okt. 29. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Platinum?:)

Én is gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom, de valahogy még nem jutottunk el oda. Nekem szimpatikus lenne ez a 70%-os hústartalom...

2010. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, Platinum:)


Nekem is szimpatikus, de nem sokan ismerik. Majd lehet kipróbálom.

2010. okt. 29. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát az a 70% tényleg jól hangzik. :)
2010. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Felmerült bennem, miért is kell egy eredendően húsevőnek :

máriatövis, édeskömény por, szarszaparilla-gyökér, zeller, articsóka, sarkantyúvirág, kamilla, gyermekláncfű ?

2010. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszik az összetétele. Ha nem lenne a kutyám allergiás a csirkére, kipróbálnám.
2010. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van bárányos is.
2010. okt. 29. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan lehet ilyet neten rendelni?
2010. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2010. okt. 29. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Kutyám imádja.
2010. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Felmerült bennem, miért is kell egy eredendően húsevőnek :

máriatövis, édeskömény por, szarszaparilla-gyökér, zeller, articsóka, sarkantyúvirág, kamilla, gyermekláncfű ?"


Többekközött azért, mert a ragadozók elfogyasztják az áldozat (főként ugye növényevők) gyomor- és béltartalmát is. Ha nem tennék, nem jutnának hozzá olyan alapvető anyagokhoz, amik szükségesek számukra. Ha kizárólag színhússal etetnél egy kutyát, akkor egy idő után megbetegedne.

2010. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!