Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyámmal? Egész...

Mi történt a kutyámmal? Egész éjjel remeg, liheg, zihál.

Figyelt kérdés
kb másfél hete este ahogy lefekszünk onnantól olyan lihegésbe kezd mintha fél órát rohangált volna, nyüszít. De nem csak otthon, ha másnál alszunk este akkor is ezt csinálja. nem tudom mi történt vele, vagy hogy tudnék segíteni neki.
2010. okt. 30. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Várj csak...

Mondjuk elviszed állatorvoshoz?

2010. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az orvos nem ártana neki
2010. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el állatorvoshoz. LEhet hogy lázas csak nem érzed a testhőmérsékletét.
2010. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de amíg ott vagyok vele nincs baja, csak ha egyedül marad (gondolom a láz nem ezen múlik) napközben pedig teljesen jókedvű, eleven mitn mindig!
2010. okt. 30. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
És amikor napközben lefekszik, akkor is ezt csinálja? Ha nem, akkor esetleg nem érte valami trauma, amikor egyedül hagytad, és azért fél?
2010. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nappal nem csinálja. egy dolog történt ami esetleg okozhatta, 1-2 napig vmelyik szomszéd (panelben) dübörgött vmivel (nem tudtunk rájönni mivel) naponta kb 2x 10 percig ,akkor láttam is, hogy attól a hangtól fél és kb azóta van ez, de ha ez valóban így van, akkor mit tehetek én?:O
2010. okt. 30. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy nem fáj semmije, és inkább valamitől fél, akkor szerintem csak annyit tehetsz, hogy megpróbálod elvonni a figyelmét a zajról, valami olyan dolgot csinálni ami örömet okoz neki. Legyél mellette, nyugtasd, simogasd, érezze hogy semmi baj.
2010. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

már nincs ez a zaj amit írtam.

csak hát az a baj hogy akkor kezdi el a kínlódást amikor lefekszünk ő meg a helyén marad egyedül(amíg velünk van mondjuk a anppaliban addig nyugodtan alszik is akár), a hálószába mégsem engedhetem be.

2010. okt. 30. 13:09
 9/11 capsread ***** válasza:

Ha simogatod és babusgatod mint egy kisbabát akkor tuti trauma fogja érni. Ez ember pszichológia, nem kutya pszichológia. Legyél tökre nyugodt, és ha elkezdi ezt csinálni adj neki vmi parancsot (pl.: fekszik! Ül!).

A kutyát azzal lehet megnyugtatni, ha megmondod neki pontosan, hogy mit csináljon.

2010. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ráparancsolok hogy menjen a helyére , fekszik, akkor meg is csinálja, majd becsukom az ajtót és megint jön ,de mondjuk van hog 3-4. alkalomra már a helyén marad ,de egyszerűen annyira hangosan liheg, hogy aludni nem lehet tőle, meg azért ez nem megoldás. vmi baja kell, hogy legyen, mert ez így nem normális.
2010. okt. 30. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!