Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki meg tudná nekem magyará...

Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy mi történt a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves és egy 1,5 éves kan kutyám. A kicsi mindig is próbálkozott, főleg labdás játékoknál, hogy becserkéssze a nagyot, de az nem hagyta magát. A nagy eddig heteroszexuális volt, de tegnap rájött, hogy neki meg kell szereznie a kicsit, úgy mintha nőstény lenne. Ez miért van? Így akarja a dominanciáját kifejezni?
2009. aug. 11. 07:51
 1/9 bibi05 ***** válasza:
0%
Igen lehet miért ne, de furi,hogy ezt a becserkészéssel intézi el:)vagy nagyon kanos már, nem tudom,de én szét röhögném az agyam:):):):):)
2009. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez a dominancia kifejezése, szal ne aggódj. amikor a kutyám tüzelt, 3 kutya állt ÚGY az ablakunk előtt, szerinted mennyire röhögött mindenki, aki látta? ?D
2009. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj! az én kan kutyám a macskámmal akar családot alapítani, a múltkor fejbe szexuálta - a röhögéstől alig tudtam leállítani. ha sokszor határozottan rászólsz, abba fogja hagyni, de nem komoly a probléma, úgyhogy nyugi:)
2009. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg a fiú westiem nem kapott egy kislányt, addig a szintén fiú kuvaszunknál próbálkozott. Nagyon vicces volt, a westie a kuvasz hátát szexelte miközben az feküdt. Szerintem csak kanos, nem hiszem hogy a fiúkat szereti. Majd kinövi ám... Nálunk is csak ideig-óráig csinálta...
2009. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kinövit úgy értettem hogy majd abbahagyja hamarosan.
2009. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amíg a fiú westiem nem kapott egy kislányt, addig a szintén fiú kuvaszunknál próbálkozott"


És most a fiú westied minden tüzelésnél befedezi a lányt?????

2009. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amelyik meg akarja kufircolni a másikat, az dominánsabbnak érzi magát. Ha a másik ezt tűri, akkor nincsen semmi baj, ők ezt elrendezik maguk között a saját nyelvükön.

Ha eldurvul, és netán verekedéssé fajul az ilyen helyzet, akkor közbe kell lépni, és aki kufircol, azt le kell rendezni. Te vagy a fő falkavezér, a te jogod eldönteni, ki kufircolhat :D.

2009. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bibi05 ***** válasza:
93%
Köszike hogy lepontoztatok
2009. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D Ez legyen a legnagyobb bajod az életben.
2009. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!