Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédomnak STAFFORDja van....

Szomszédomnak STAFFORDja van. Nem hajlandó pórázon sétáltatni, pláne nem ad rá szájkosarat. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Én félek az ilyen hülye kutyáltól.Másik meg elég agresziv úgy mint a gazda úgy a döge is.

Nem merek ugrálni a gazda ellen,mert kigyúrt félcigány húgyagyú,magyarul.

Mit tehetek?


2010. okt. 30. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha vannak felétek pl. Tepelülésőrök, szólhatnál nekik! Tudod, tilos az utcán kutyát póráz nélkül sétáltatni, főleg ha ilyen veszélyes. ;) Neked van igazad, ha a gazda nem hallgat rád jelentsd fel, nehogy valakit baj érjen a vadkutyája miatt..
2010. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

jó tényleg,bocsi.Nem a fajjal van bajom,hanem ezzel az egyeddel.Állandóan vicsorit meg morog midnenkire.és engem nem nyugtat csak az,hogy rászól és akkor kb leáll...de akkor is.

Feljelentem,köszönöm a válaszokat:)

2010. okt. 30. 15:41
 13/13 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem egy egy eves amstaff kutyam van. sose engedem el setanal mert nem akarok belole konfliktust. sose o tamad minig ot tamadjak meg.... tudom hogy vissza jonne ha hivnam ha elengednem de nem akarok bajt . mert ha megtamadjak O meg vedene magat.

ezert egy 10 m es poraza van, ugy setalunk most kapott egy pici tacsi kutyat a menhelyrol... folyamatban van az ossze szoktatasuk is . a kis 3 honapos tacsi vermesebb mint az en amstaff kutyam ... ne altalanosits !!!!!

2010. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!