Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell drágán venni kutyát?

Miért kell drágán venni kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy csomóválaszoló,aki meg van arról győződve,hogy 100 e Ft alatt nem lehet "jó" kutyát venni.Az én Bolognesem-emet 40.000 ért vettük,és semmi baja.Okos játékos törzskönyvvel volt,gyönyörű szép példány.
2010. okt. 30. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mihozzánk úgy került a kutyuki hogy a szomszédban születtek kiskutyák és őt nem akarták elvinni mert fiú! Azzal nekünk nem volt problem és a mienk lett...de naon okos(L)
2010. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

17:44

na azért azt ne merd már kijelenthetni, hogy hazudik, akinek minden kutya egyforma a szemében!

te az a típusú ember vagy, aki azt gondolja, hogy csak az az egy út van, amin ő jár?

ha már irreleváns példákkal dobálózunk, akkor én is mondok egyet. tegyük fel, hogy neked a kedvenc színed a kék. neked nincs is annál szebb. viszont van olyan, akinek a piros, és van akinek a zöld, satöbbi.

ha találkozol egy olyan emberrel, aki szó szerint "színes egyéniség", mindene színes, olyan színösszeállításokban jár, ami egy átlag ember szerint ízléstelen, és azzal magyarázza, hogy ő minden színt imád, akkor nem hiszel neki? mondván, az nem lehet, hogy valaki minden színt szeressen? ugye hogy nem.

2010. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja csakhogy a kutya több mint egy szin... Az ember nem tudja a formák, szinek, méretek, jellemek összes kombinációját ugyanúgy szeretni - mert ember és mint ilyen vmi jobban tetszik neki mint más... Mint ahogy az összes embert sem tudjuk szeretni, mert annyira más mindegyik. Amúgy pedig magad ellen beszélsz, mert hogy van az hogy amit másnak szabad azt nekem nem? Nekem nem szabad ilyet mondani de mások mondhatják h akinek egy fajta tetszik, fizet erte az nem is szereti A Kutyákat csak a fajtát... Hogy aki egy fajtat akar, azt azert teszi mert 'derogal' neki a keverek )tehat rossz ember valamilyen szinten csak mert fajkutyat akar) stb...? Nem szerintem akkor ezt sem lehet megengedni magunknak!

Nem ertem miert nem lehet csak elfogadni az embereket? Miert nem lehet lenezes nelkul mindenkinek olyan kutyaja amilyet akar, amilyen illik hozza? Nem mindenkinek tetszik, nem mindenkihez illik egy menhelyi es, vagy keverek kutya, es forditva sem. Szerintem az a rossz ember aki olyan kutzyat vesz amelyik nem illik hozza, csak mert azt sulykoljak bele. De hiaba menti meg azt a kutyat, ha nem illik hozza akkor a kutya és az ember nem lesznek tökéletesen boldogok... Valakinek ez tetszik, valakinek meg az. Valakinek egy kinézet, jellem tetszik és akar valamit csinálni a kutyával valakinek meg más cálja van. És? Miért kell ezen minduntalan fenakadni? Arról már nem is beszélve hogy attól hogy valakinek van fajkutyája még tud segiteni a többi kutyának ugyanúgy' A legtöbb tk-s kutya mellett ott a mentett fajtársa és stb... Én is vittem már menhelyre a családom amikor kutyát akartak meg adunk adományokat, noha nekem csak fajtatiszta kutyám van és nem is lesz másmilyen, mert első álom fajtáim és amellett nem tudok több kutyát eltartani. Most ettől én rossz vagyok? Szerintem nem. Akkor meg miért kell ezt a kérdést hetente feltenni, és miért nem lehet elfogadni a másikat?

2010. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És még félre is értettél, ugyanis nekem is minden kutya egyforma értékü de ettől meg nem akarom mindegyiket otthonra és nem tetszik mindegyik egyformán. És én erről beszéltem.
2010. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!