Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jön oda hozzám?

Miért nem jön oda hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kutyám. Megtanítottam a marad parancsszóra, de amikor próbálom behívni akkor ottmarad ahová leültettem. Próbáltam kajával csalogatni, de nem működött. Más kutyák mindig egyből odarohannak ha behívják őket. Mit csináljak?
2010. okt. 31. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
kézzel vezesd be, és dícsérd meg ha nem ellenkezik. sokszor mond neki olyankor hogy gyere ide vagy hozzám és elöbb utóbb megtanulja:)
2010. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először pórázon kell mindent mengtanítani. A póráz olyan mintha a kezed meg lenne hosszabbítva.

Vegyél egy kb. tíz méteres hoszzú pórázt.

Leülteted ahogy szoktad, otthagyod, majd behívásnál, ha nem jön, akkor rántasz egy kicsit ra nyakán, és örömmel hívod magadhoz, és akkor oda fog menni, és azonnal juti falat ( amit szeret pl. : parízer vagy virsli felkockázva ).

2010. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!