Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illene hozzám ez a kutya? (lent)

Illene hozzám ez a kutya? (lent)

Figyelt kérdés
egy Cavalier King Charles Spánielt szeretnék.már van egy menhelyi kutyám,most múlt egy éves kis-közepes testű.kinti benti kutya lenne.hétköznap 1x mennénk sétálni az kb 1-2 óra lenne.7végén mennénk a szokásos túránkra +6 kutya társaságában.Dog chow-ot enne.a szőrét minden nap tudnám ápolni. kell nyíratni,kozmetikába hordani? illene hozzám?
2011. nov. 17. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, igen :D jó kutyázást. (azért az is fontos hogy tenyésztőtől vedd, nehogy beteges legyen)
2011. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze,tenyésztőtől lesz. kell hordani kozmetikába?
2011. nov. 17. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia a miénket nem kell igaz még kicsi 7 hónapos, de szerintem elég ha te saját kezűleg levágod, fésülni mindennap kell(enyémet szoktam), mert egyszer kihagytam és rögtön gubancos lett, egyébként mi a füléről levágjuk a szőrt, hogy ne legyen kajás. Tanítani nem akarod? Gyorsan tanulnak:D Jó kutyázást.
2011. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja azt kihagytam,hogy kutyasuliba 1 héten kétszer mennénk

köszi a válaszokat

2011. nov. 17. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön a lovakhoz?
2011. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó

nem értem mit szeretnél,a kutyák témakörbe van írva,vagy esetleg ismersz,és azt kérdezed hogy hogy fogom kivinni a lovardába magammal? mert akkor gyalog,ugyanis a bicikli kosárba ketten nem férnének bele

2011. nov. 17. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg felelne neked ez a fajta. Viheted kutyakozmetikába de NE hagyd levágatni a szőrét. Nem szabad! De a tenyésztők sem javasolják.
2011. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!