Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát válasszak,...

Milyen fajta kutyát válasszak, másfél éves kisgyerek mellé?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 15:14
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%

És gondolom, kölyök kutya lesz, drága pénzen...

Aztán majd el lesz paterolva, mert vagy nem lesz rá idő, vagy a gyerek agyon nyúzza...

2010. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

No akkor sok sikert és boldogságot a leendő kutyushoz:) Egyébként a golden retriever tényleg jó választás, főleg ha kinti kutya lesz.

Ha elfogadsz egy jótanácsot, szerintem szuka kutyát válasszatok. Ismerek 4 goldit, abból 3 kan, és abból 2 elég agresszív, és furcsa mód nagyon dominánsak.

Egy szuka kutya mellett mindig nyugisabb az élet, főleg, ha ivartalanítva van.

Aztán lehet menni hatalmasakat túrázni, nagyon nagy élmény lesz a gyerkőcödnek, ha kutya van mellette.

2010. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Ezeket mindenképp olvasd el:


[link]

[link]

[link]

[link]


És még egy kis adalék, h mire figyelj oda:

[link]


Ezek ismeretében remélem benned is megfogalmazódik, hogy ne minél olcsóbb kutyát keressetek, ismeretlen eredettel, hanem egy normális, számotokra szimpatikus tenyésztőtől válasszatok közösen kutyát. Ha mindenáron kölyköt szeretnétek (amitől én óva intelek...)

Ha felnőtt kutya mellett döntötök, akkor a Retriever Rescue csapata a rendelkezésedre áll:

[link]

2010. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

oncogito válasza:


És gondolom, kölyök kutya lesz, drága pénzen...

Aztán majd el lesz paterolva, mert vagy nem lesz rá idő, vagy a gyerek agyon nyúzza...


Nos kedves válaszoló, nem is ismersz, szóval kérlek ne gondolj már ilyeneket, hogy el lesz paterolva!!!

Nem ez lesz az első kutya...

Tisztában vagyok vele, hogy kell vele törődni......

2010. nov. 5. 09:11
 45/48 A kérdező kommentje:

Köszi linkeket majd elolvasom őket.

Amúgy azért szeretnék kölyök kutyust, mert szeretném én nevelni, ha egy felnőtt kutyát választanék, félek, hogy nem tudná úgy megszokni a kisgyereket sem ahogy azt szeretném, sztem jobb ha együtt nőnek fel.

2010. nov. 5. 09:15
 46/48 anonim ***** válasza:
Örülök hogy Goldened lesz. Bár az én személyes kedvencem a Svájci Fehér Juhászkutya ami nagyon nyugodt és gyerekbarát és hagya nyúzni magát.
2011. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelő választás a Retrieverek(ejtsd Retriverek). Ők tűrik ha a gyerekek "nyúzzák" őket. Már kicsit nagyobb korban(6,7,...), amikor már nem birizgálják annyira őket, akkor a Juhászkutyákat ajánlanám.
2012. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Szia! :)

nálunk már generációkon keresztül németjuhász volt. Ezt ajánlom a legjobban.

Engem és a bátyámat is megvédett többször is (még ha játékból üvöltöztünk is)

Emellett tanulékony kutya és nagyon jó házőrző is és nem riad vissza ha, egy kis sikonyáló gyerek piszkálja :)

2013. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!