Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kistermetü kutyát vagy cicát...

Kistermetü kutyát vagy cicát javasoltok másfél éves kisgyerek mellé? Milyen fajtát?

Figyelt kérdés
"félszoba"cica/kutya megoldásra gondoltunk a férjemmel, vagyis, hogy a ház bizonyos helyiségébe bejöhet.
2009. júl. 30. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
kiscicát
2009. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

kutyát 5-6 éves koráig sztem ne vegyetek. Cicákkal nem tudom mi a helyzet.

De ha 1,5 éve lett kisgyerek, akkor inkább vele foglalkozzatok 100%osan, minthogy vesztek még egy állatot. Nekem nemrég lett kutyám és eléggé sok mindenre meg kell tanítani, sokat kell vele foglalkozni...plusz a költségek..

2009. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
de a cicát nem ajánlatos a gyerek közelébe engedni
2009. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mindenképp várjatok néhány évet, nehogy valamelyikőjük rovására menjen a dolog..
2009. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Na ekkora marhaságokat, amiket írtak...?!!!


Mindkettőt lehet! Nekünk 1,5 éves kisfiúnk van!

Nekünk 2 cicánk is van, illetve 2 kutyánk. A kiskutya 3 hónapos. Kertes házban lakunk. A cicák bentiek. A kutyus kint van. Pontosan ilyen korban lehet legjobban összeszoktatni Őket!! A kutyus németjuhász. Semmi gond nincs!!! Sőt! A kisfiúnk imádja a kutyusokat, cicákat és vissza is!!!

Figyelni kell, de semmi probléma nincs! Sőt!! Nagyon élvezzük mindannyian!!


Ha gondolod, szívesen segítek!! Írj privit nyugodtan!!

Az viszont fontos, hogy milyen fajtát választotok gyerkőc mellé!!!


Üdv. és szép napot!

2009. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Egészségügyi okokból várnék vele, mondjuk óvodás koráig.
2009. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lenne kutyád/macskád nem lenne semmi gond, nem lesz tőle beteg a gyerek! De most venni hülyeség, mert még úgy se tud vele foglalkozni a gyerek. Majd úgy 6-7 éves korában, amikor már sétáltatni/takarítani/etetni is tudja. Vegyél inkább kisállatot, vagy halakat, azokat is szívesen nézik a kisgyerekek.
2009. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

szerintem kutyát érdemes venni,mert okosabbb mint a macska, elszőkik aztán visszajön hazahozza a betegségeket a gyerek elkapja.. cicát semmiképp.

csomó kutya van ami direkt kisgyerekek mellé érdemes venni.

ajánlom h bulldogot vásárolj, kisgyerek mellé, nem véletlen hívják "babysitter-nek"

nagyon jól tűri ha nyosztatják,(húzzák a fülét cibálják a szőrét) viszont olyan mint a gumilabda, megvéd az idegenektől pl ha megpróbálnak betörni nem fog összejönni nekik..

pl egyik ismerősünknek ilyen kutyája van, és mikor járni tanult a kislány, Joey /igy hivták akutyát/ végig, ment mellette és mikor elesett volna! akkor gyorsan megtámasztotta a kislányt hogy ne essen el stb.

kiérdemelte a babysitter nevet!!

2009. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ezt lefelejtettem:


[link]

2009. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jópofa kutya az angol bulldog, 150 ezerért már lehet is kapni.
2009. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!