Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann hülyén néz ki logó...

Dobermann hülyén néz ki logó fülekkel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 16:08
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Sokáig hitték, hogy az újszülött nem érez fájdalmat.

Nem olyan régen lett bebizonyítva, hogy sokkal inkább,mint a felnőtt. És ez igaz emberre és állatra.

Olvasd csak:

[link]

2010. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
A keresztlányom meg az orrát lyukasztotta magának. A belevaló miatt. :-D
2010. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

Azon kívül nem csak maga a műtét jelenti a gondot, hanem az, hogy a kutyának szerves része, a farka nélkül kell élnie. Pedig az neki fontos kommunikációs és egyensúlyozó eszköz.

Megtanul nélküle élni, de végülis három lábon is megtanul járni...

2010. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Hát én a füllyukasztásra nem emlékszek, ám arra nagyon is, amikor toporzékoltam, mert nem vett meg valamit anyum, és jól el lett kenve a lábam. :-D
2010. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

És akkor most szerinted csak vágják le érzéstelenítés és altatás nélkül a kiskutyák farkát, csak mert te nem emlékszel a fül lyukasztásra?

Érdekes nézeteid vannak... :-/

2010. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Már itt is kötekszel???

Leírtam amit gondoltam, amit éreztem.

Ez neked miért fáj???!


És akkor mert érez fájdalamt a kutya akkor ne is vigyük a dokihoz?? Vagy ne vigyük ivartalanítani, vagy a fájdalmas felmart bőrét ne kezeltessük?

Ez most éppen olyan.

2010. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
És ide soroltad az állatok közé? Nyíííhahahahah :D
2010. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

A csonkolás nem a kutya érdekében történik, hanem csak divatból.

Egyébként a szükséges orvosi beavatkozások érzéstelenítéssel, illetve altatással történnek.

Ellentétben a divatból végzett farokcsonkolással, amit érzéstelenítés és altatás nélkül végeznek.

Aki szerint ez rendjén van, az barbár és ne nevezze magát kutyaszeretőnek.

2010. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

10:22 tájékozódj egy kicsit! Pont hogy régen vágták a kutyák fülét farkát és onnan maradt meg! És akkor aztán nem volt orvos meg altatás, meg luxux körülmény! Á dehogy, lenyisszantották aztán aki megmaradt az megmaradt! Ehhez képest nem tudom mit kell sajnálni a mai szakszerü beavatkozáson átesett kutyákat...

Kérdező: a dobi szerintem hülyén néz ki logó fülekkel. Persze hogy aranyosabb, de KÖRNYÖRGÖN a dobermann lényege PONT az hogy NE legyen aranyos. És ez igaz is, szerintem egy dobermann akkor szép ha igazi kemény, magabiztos, ijesztő kutya képét mutatja. Az nem elég ha csak belül olyan. Legalábbis nálam csak akkor tökéletes ha áll a füle.

2010. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

17:30-nak.

Igen régen sok minden másképp volt.

De én nem múlt időben írtam amit írtam.

Hanem a jelenben. És most alatatásban végzik a fülvágást mindenféle luxus körülmények között.

És nekem is jobban néz ki álló füllel, de ezt írtam is.

2010. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!