Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy havanesenek elsőre hány...

Egy havanesenek elsőre hány kölyke lehet?

Figyelt kérdés
Az apa westie , meg egy barna kutya , de ez nem biztos ( a mienk kirágta a kerítést és átszökött :S) mert az nem ment be , de az a kutya kinnt volt az utcán párszor. Tegnap vették észre, hogy vemhes a kutya és holnap viszik állat orvoshoz ( nagyon kemény, vasárnap 2-től csak a túloldalon van állat orvos és ma sincs) , hogy megnézze a doki.
2010. nov. 1. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

2. vagyok.

Ne mond már nekem, hogy van olyan ember aki láttatlanba bevállal egy keverék kutyát, ahol a barna kutyáról azt se lehet tudni milyen... De látom, falun így szokás... Persze vannak kivételek nem is kevesen!!! De hagyjuk már hogy nincs pénz, akkor hogy van kutyád? Akkor ha lesz vmi bajod téged se műtsenek meg mert fájni fog neked. Anyukád... áhhh hagyjuk. Olvasson egy kicsit utána a dolgoknak. Valamit valamiért.

Ja egyszer azt mondod, hogy tavasszal fogjátok ivartalanítani, utána meg h. anyukád nem akarja mert fájni fog a kutyának...

Ja és téged miért érdekel, hogy hány kölyke lenne a szomszéd kutyának ahova be se csöngetsz? Akkor honnan tudod hogy van már 5 gazdijelőlt?:D

2010. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy ÉN nem állok szóba velük, az anyámnak mondta a szomszéd nő és azt is, hogy ha tudjuk akkor szóljunk több embernek. És igen, anyám nem akarja , de akkor is ivartalanítani fogjuk tavasszal


NEM falun lakok, képzeldd el h város...-.-


és igen, vannak olyanok akikigent mondanak, mert alapból szerettek volna kutyát , csak a menhelyek messze vannak innen.

2010. nov. 2. 11:38
 13/15 anonim ***** válasza:

14:28-as vagyok.

Ne úgy állítsd már be ezt az egészet, mintha én lennék a hülye :)

Képzeld, eljutott az agyamig, hogy a te kutyád kan, a szomszédé meg a szuka. De a te agyadig is eljuthatna, hogy a szuka valószínűleg bele fog halni a szülésbe.

És én egy vadidegennek is elmagyaráznám ezt, tökmindegy mennyire vagyunk jóban. Ne mondd már, hogy neked jó érzés lesz, vagy nem fog érdekelni ha meghal a szomszéd kutya amiatt, hogy a te kutyád felcsinálta és te nem szóltál utána nekik, hogy veszélyes megtartani a kölyköket.

Egyébként az ivartalanítás fájdalmai semmik ahhoz képest, amikor megpróbál megszülni 5 akkora kölyköt, amelyik alig fér el benne, nagyon sokat szenved és bele is hal...

És ti is jobban járnátok, ha ivartalanítanátok a sajátotokat, és nem fordulna elő többet ilyen.

2010. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
megértettem már, már mondtuk is nekik és már írtam, hogy ivartalanítjuk a kutyánkat!!!!!!!
2010. nov. 2. 12:33
 15/15 anonim ***** válasza:

És a szomszéd hagyja, hogy belehaljon a kutyája a szülésbe, ahelyett, hogy most még lenne ideje és lehetősége megmenteni?

Vannak ivartalanítási akciók, azt miért nem figyelitek?

2010. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!