Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azért csinálta ezt, mert már...

Azért csinálta ezt, mert már nagyon öreg? Mert eddig egyáltalán nem csinált ilyet.

Figyelt kérdés
Tegnap, úgy gondoltam elviszem egy nagyobb körre a kutyusom sétálni, már 15 éves, de az esti séták elején még futni is szokott. Most nem a szokásos útján mentünk, hanem egy teljesen különbözőn. A kutyám folyton visszaakart fordulni, megállt, megmakacsolta magát, és nézett körbe-körbe meg a háta mögé. Gondolom nem tudta hol van. De ha eddig idegen helyen árt, akkor ugyanúgy szaglászott meg minden, de most le se tette az orrát a földre. :S
2010. nov. 1. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez együtt jár a korral már nála,és azért viselkedett ilyen furin!Gondolj bele,Ő már egy 80-100 éves között lévő néni v bácsi emberi mértékkel számitva!Légy vele türelmes és megértő,fogadd el igy ahogy van,és szeresd!!
2010. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy szeretem! Nagyon aranyos kutya. Csak olyan fura volt őt ilyen helyzetben látni.
2010. nov. 1. 12:10
 3/3 hell-ikon ***** válasza:

15 év az már igen szép kor.

Igen, jó eséllyel a kora miatt viselkedett így, egyszer el kellett érkeznie ennek a pillanatnak is.


Egy arányaiban hasonlóan idős ember sem nagyon vágyik már új és messzi tájakra, hanem szívesebb marad a jól megszokott környezetében.:)


Szerintem ha már így reagált a kutyád, akkor most ne változtass a régi, megszokott útvonalatokon. Idős és az ilyen stressz helyzetek már nem tesznek jót neki.

Kívánom, hogy legyen még sokáig szép napjaitok együtt.:)

2010. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!