Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy tibeti...

Nagyon szeretnék egy tibeti terrier kutyust, de a szüleim nem engedik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna kutyát és most apukám egyik kollégája ingyen odaadná nekem az egyik kölyköt majd kb december elején, mert csak most lesznek egy hetesek. Kertes házban élünk, ám anya azzal jön, hogy a milliós kertünket nem dúlhatja fel, meg hogy télen hová tennénk mindent szétrágna stb. Pedig biztos, hogy jól érezné magát nálunk, mert hamar hazaérek, időm mint a tenger, és nagyon szeretem a kutyákat. Arra is gondoltam, hogy a mamámnál tartom majd napközben, mert ő is szeretne egy kiskutyust. És én is!!! Hogyan győzzem meg őket? Nekem minden áron kell egy ilyen kis szőrmók :)
2010. nov. 1. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Itt van pár kép róluk:


Kanok: [link]


Mindenki:

[link]


Szukák:

[link]

2010. nov. 1. 22:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

gyönyörű kutyák, de sajna a szülök már csak ilyenek, nekem 2 évig tartott mig kikunyiztam magamnak egy yorkit :D de szerencsére már ö is a család tagja :)

Szóval csak próbálgasd!

Sok szerencsét! :)

2010. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Tudnál 100%-ban felelősségteljes gazdija lenni egy kutyának? Takarítanál utána, míg nem lesz szobatiszta, tudnád következetesen nevelni a következő 15 évben? Kelnél reggel korábban, hogy megsétáltasd? Akkor is ha szerelems leszel, akkor is ha másik városba kell suliba menned?
2010. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csakkitti, igen, úgy vélem, hogy mindezeket meg tudnám tenni, hiszen mindig is erre vágytam. Nagyon szeretem a kutyákat, mert gyönyörű és ragaszkodó állatok, sosem hanyagolnék el egy ilyen kis jószágot. Tisztába vagyok magammal, és igenis, hogy 14 éves korom ellenére felelősségteljes vagyok.
2010. nov. 1. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!:)Én is 14 éves vagyok.A családdal, főként anyummal nagyon akartunk egy yorkshire terriert.Lakásban lakunk, így nagyon féltünk, hogy egy kutyának nem jó, ha lakásban van tartva, féltünk, hogy nem lesz az úgy jó neki, ha a szüleim délután jönnek haza a munkából, illetve én meg a suliból, meg különmöző órákról...Én is leígértem a szülöknek a csillagokat..csak legyen egy kis yorkim:)Mígnem egy júniusi estén hazajöttem táncról és becsempészték a lakás másik felébe.Éppen jött egy vendég, akinek a konyhában csináltam egy üdítőt.Odahívtak a szobám elé, és egy pici, ijedt, iszonyúan cuki yorki ült megszeppenve előttem.:)A meglepettségtől szabályosan megilyedtem!:)Azóta imádjuk!!!Nem mondhatom, hogy nincs semmi baj vele...Néhol lerágta a fal sarkát, a sok sok pisitől elázott a bútor alja, hétvégén nem alhatok (mindig, de néha leviszi más)későig.Este sem lustulhatok a TV előtt, meg kell szakítanom, hogy levigyem Mézit:).De minden rosszaságával és szépségével együtt IMÁDOM a kutyámat, és büszke vagyok, hogy én is elmondhatom magamról:VAN EGY ÉDES KIS KUTYÁM!!!Kérlek ne haragudj, hogy regényt írtam, de úgy éreztem, hogy ezt meg kell osztanom veled.Szerintem légy kitartó, és ígérd le a csillagokat!:)És próbáld meg minél jobban betartani:)!
2010. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel komolyan, és nem elég a határozott hangnem, te is gondold komolyan a kutyatartást. Végezz házimunkát, segíts otthon amiben lehet, tanulj szorgalmasan. Ha látják hogy megérettél a feladatra előbb-utóbb meg fogják engedni a kutyát :)
2010. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na megengedték? Én szívesen írnék tanácsokat, de már mindjárt itt van 2012 december, és szerintem egy kicsit elkéstem...xd
2012. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már macsekot kaptam...:DD
2012. aug. 24. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem kaptál tibeti terriert? :( :DD
2012. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajna nem :/ de a macsekkal is jól elvagyok, nagyon kis ragaszkodó, hófehér dög :)
2012. aug. 30. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!