Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese, kistestű kutyás tali?

Havanese, kistestű kutyás tali?

Figyelt kérdés

Szia! Van neked az alábbi falytából:

- havanese

- bolognese

- frise

vagy ezek közül keverék?


Ha van akkor találkozhatnának végre a " rokonok" .

Mert itt székesfehérváron ahol lakok nem igazán találok ilyeneket. Mikor és hova todnád lehozni a kutyidat? Légyszíves írd meg és küldök további üzeneteket. Jó lenne egyszer egy csoport Bichonnal lenni. Remélem eljössz . Szóval te írj egy időpontot és egy helyet (székesfehérváron) és lemehetnénk . Nekem egy fél éves havanesem van. Szuka és játékos. Várom a válaszokat!


2010. nov. 2. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
faJta :D
2010. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát jólvan na! :D
2010. nov. 2. 09:02
 3/6 A kérdező kommentje:
további üzeneteket várok!
2010. nov. 2. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Fehérváron lakom, bár nekem nem bichonom van, de lesz egy yorkim, azon kívül meg van egy közepestestű spániel és ír szetter keverékem. Ettől még, ha szeretnéd lemennék veled valamikor sétálni, mind két kutyám békés, és jól kijön másik kutyákkal.
2010. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy havanese kutyusom van és Miskolcon lakom :) Nem tudom milyen messze van :P
2010. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Ír szetteres! ( bocsi hogy így nevezlek) nekem is lenne kedvem!!!! Mikor????
2010. nov. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!