Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? (kérdésed túl...

Szerintetek? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
A kislány kutyám most 2010 november 18.-án lesz 6 hónapos és most pontosan le mértem és 36 cm marmagasságú és 11 kilogramm.meddig fog még nőni és mikor éri el a végleges méretét?mekkora lesz szerintetek?a válaszokat köszönöm szépen előre is :D kép róla: [link] ha kell rakok még többet is fel :D
2010. nov. 2. 13:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen yorki méretnek mondta ezt én se értem de ha nem hozom el akkor őt meg ölték volna :( az apja és anyja is náluk van az apa spicc az anya spániel igaz mi nem hittük el hogy yorki méret de azt semm gondoltuk volna hogy majdnem egyezik az angol cocker kan standartjával .de már semmi pénzért nem adnánk mert nagyon szeretjük akármekkora lesz sajna ha nem hoztuk volna el akkor meg ölték volna :(
2010. nov. 2. 13:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb 45-50 cm, 15kg lesz. Jól tetted, h elhoztad, szép kutya!
2010. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. nov. 2. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!