Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szép, okos és nagytestű...

Milyen szép, okos és nagytestű kutyát ajánlotok házőrzőnek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Német dog!!! Gyönyörű, intelligens!

Kuvaszt nem ajánlom, nekünk is az van, hangja az van, de ha már bent van valaki akkor elsunnyog... Magyarán csak a szája jár, amúgy betoji! :)

2010. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem konkrétan egy vérszomjas házőrzőre gondolok csak egy nagy kutyára nem egy kis vakarcsra aki megvéd ezért gondoltam a bernáthegyire de lenne vele pár kérdésem télleg ha el van engedve szétszedi nagyon a kertre de erről le lehet szoktatni nem?meg meg lehet tanítani jó dolgokra is hogy ne legyen rossz kutya nem? köszönöm
2010. nov. 4. 13:48
 13/16 anonim ***** válasza:
A német dog nem véreb!!! Igazi családi kutyus aki imádja a gyerekeket és még a többi háziállatot is!
2010. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
én nem arra értettem csak egy egyébként hogy nem egy olyan konkrét házőrőzőt szeretnénk.
2010. nov. 4. 14:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez így túl általános, hogy "szétszedi a kertet". Minden kutyának más a személyisége, van amelyik hajlamosabb rá, van amelyik kevésbe. A mienkel vagy mázlink volt, vagy nem tudom, de nagyon minimális kárt okozott csak. De őt lefárasztjuk rendesen, napi séta (játék más kutyákkal), kutyasuli, gyakorlás, így átalussza az egyedül töltött időt, amikor meg otthon vagyunk, akkor mindig velünk lehet.

A legtöbb kutya egyébként védi a területét, de ha az ugatás és morgás ellenére van valaki olyan bátor, hogy mégis bemegy, akkor már nem biztos, hogy meg is harapja.

2010. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 doggy11 ***** válasza:

szia!

mindenkinek más a szép.Nekem pl. a Német juhász hisz nekem is van egy: [link]

az okossága viszont leginkább attól függ mire tanítod meg.

De a Német Dog olyan mint egy bamba kisgyerek.Termete igen megtévesztő,hisz egy rettentő jámbor kutya!

2010. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!