Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ennyire buta ez a...

Hogy lehet ennyire buta ez a kutya?

Figyelt kérdés

már mióra iotthon vagyok be nem áll a szája

kint szűköl mint valami elmebeteg

mit lehet ilyenkor csinálni ezzel, mert hiába orditottam már ki rá hogy halgass egyszerűen nem érti


2010. nov. 3. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Már úgy érted, hogy fel alá rohangál és nehán ugat is?

Milyen fajta? Van kijárása az udvarra? Naponta mennyit foglalkozol vele (gondolok itt sétára és játékra)?


Mivel azt gyanítom, hogy a kutya igényeihez képest kevés az az idő, amit vele foglalkozol, hogy levezesse a feles energiáját. Lehet, hogy te úgy gondolod elég az neki, amennyit pl. játszotok, sétáltok. A gond csak az, hogy van olyan fajta amelyiket pl. egy egyszerű séta nem elégít ki, bár sokan így gondolják...ő a futkározásnak él, ez a lételeme.

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha neked messziről egy kínai kiabálna valamit, te hallgatnál rá?


A kutya nem ember, nem tudja, hogy hozzá ordibálsz, ha csak kikiabálsz neki bentről. Oda kell menni és a szemébe nézve leszidni, mert csak így érti meg.

De az is lehet, hogy beteg szegény, nem ártana ránézni. Simán elképzelhető, hogy valami baja van, ha eddig nem csinálta ezt.

És ettől még nem buta!

2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha van intelligens kutya, akkor törvényszerűen buta is van. Nem mintha fenti esetnek ehhez köze lenne. Azért nyivákol, mert valami baja van, és ezen a kiordibálás nem segít, foglalkozz vele legalább annyit, hogy megnézed mi a kínja.
2010. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

...

Öszintén? Ajándékozd el, egy olyan embernek aki megérdemli hogy kutyája legyen...

2010. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom milyen kutya, nem is tudom hogy néz ki, valamnelyik szomszédé
2010. nov. 3. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Szóval nem is a te kutyád. Akkor mégis mi alapon várod el, hogy hallgasson rád?

Bármi baja lehet...beteg; lát valamit; vagy -csak mint már feljebb is írtam- sok a felesleges, le nem vezetett energiája.

Az én volt kutyám is csinált olyat, hogy iszonyúan elkezdett ugatni, a szomszéd üvöltött, mint a sakál...a kutya mégjobban ugatott. Amint tudtam kimentem megnézni mi a baj, orvosoltam ő szépen megnyugodott és minden oké lett. (Amúgy egy kóbór kutya idegesítette, amit elzavartam.) Senki ne mondjon szívtelennek, nem tudtam mást tenni, ha befogadom és kihívom a menhelyet, akkor összemarnak a saját kutyámmal. Soha semmien más kutyához nem nyúlhattam, még a saját macskánkat is ellökdöste tőlem az orrával. Ha csak más kutya közelébe kényszerültem menni már sírt, és alig tudtam megnyugtatni.

2010. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, hogy téged zavar más baja?

Menj át, nézd meg, vagy nézz át a kerítésen, hogy a kutyával mi van. Láncra van kötve? Van enni- inni valója?

Nem tud emberi nyelven kérni, csak szűköl és ugat - de hidd el, nem jókedvében.

A te nyavalygásod is sokakat irritálhat, (engem mindenképp) mert önzésből, butaságból ered...

2010. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
átmegyek azt megkeserüli, sírás lesz a vége
2010. nov. 3. 17:31
 9/16 A kérdező kommentje:
felbőszít már komojan
2010. nov. 3. 17:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Figyelj már te iq betyár. Szerinted az a kutya jó kedvébe ugat??? Mert nem hinném...
2010. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!