Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segíts miért így kell sétáltat...

Segíts miért így kell sétáltatni? LENT

Figyelt kérdés
Apum mondta ma hogy ha a kutyátval elmegyek sétálni és arra szoktatom hogy mellettem jöjjön akkor miért a bal oldalamon kell hogy legyen ?? mindig átmegy a jobb oldalamra . Válaszotokat előre is köszönöm!!?
2010. nov. 4. 22:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

,,Ez milyen szánalmas már... Az ilyen tényleg "kiképző" és nem oktató! "


Bár nem a kérdéshez tartozik de egye fene...


Igen kiképző volt az illető, a rendőrségen a tömegoszlató kutyákat képezték. Tehát nem oktató.

Ott nem versenyre mennek a kutyák hanem élesben, közterületen! Egy parancs szó, egy végre hajtás ( persze nem kezdő kutyánál ).

2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 MME ***** válasza:
100%

Mindegy hogy csinálod, ha nem kell vizsga, de nekem praktikus okai vannak a jobb oldali sétáltatásnak. Mivel így én vagyok a kutya és a forgalom között (falun élek), és ahogy már valaki írta, én találkozom a többi kutyával vagy ellenséges emberrel közvetlenül, tehát előnyben vagyok, a kutya pedig követi az én hangulatom, reakcióm.

Főleg azért lényeges, mert szinte soha nem használok pórázt az enyéimnél, bicikli mellett is szabadon jönnek, így még fontosabb ez a kis segítség a kutyák számára. Ha más kutyáját viszem, akkor azért nagyon fontos, mert sok az agresszív vagy a félős, és én pont fokozatosan segíteni akarok rajta, nem mélyíteni ezzel a kezdéssel.

2010. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!