Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny e a Shar pei?

Féltékeny e a Shar pei?

Figyelt kérdés
Szeretnék 3 éves lány kutyámhoz 1 kisfiút,de kisbaba is érkezik a családba.Lakásban tartanánk őket.
2010. nov. 5. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Döntsél: gyereket nevelsz vagy kutyát. Kisgyerek kiskutya kombináció felejtős. Az ideális és ami nem megy egyik fél kárára sem a kisgyerek-nagykutya vagy nagygyerek-kiskutya kombó. Gondold át, gyerek mellett nem lesz időd egy kölyök normális felnevelésére. És akkor még nem beszéltünk a felnőtt kutyádról, akit két új jövevény szorítana háttérbe...
2010. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van kutyám, és mi is most tervezünk gyerekvállalást. De az én kutyám már 4 éves. Szerintem pici baba mellé nem való kutyus, ezt nem rosszindulatból mondom. De saját példán tudom, hogy egy kölyök kutyával rengeteget kell foglalkozni, és azért ilyenkor csak a baba az első..

Úgy már más, hogy egy felnőtt kutya van kisbaba mellett, az már nem virgonc, meg van már kellően nevelve (jó esetben ).

2010. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél mert amikor kisbaba érkezik akkor elég hogy az egyik kutya lesz féltékeny meg mivel ott lesz a baba nem lesz időd a kutyára pl:tanítani
2011. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!