Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap TELEFONON felhíbjuk a...

Holnap TELEFONON felhíbjuk a tenyésztőt! Mit kérdezzünk tőle?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2010. nov. 5. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

-vannak-e kiskutyák/mikor lesznek

-van-e a kívánt színben és nemben

-mennyi idősek,mikortól elvihetők(tenyésztő nyolc hetes kora előtt nem ad kiskutyát!!)

törzskönyvezettek-e

a szülők betegségekre szűrtek-e

helyileg hol található

és a legvégén az ár,ha addig nem mondaná.

Soha ne az árral kezdd,azt mindig hagyd a végére!Én nagyjából ezeket szoktam,ilyen sorrendben.Egyébként igyekeznek mindent elmondani a kicsikről.

2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez így elég érthetetlen kérdés, fejtsd ki légyszi. miért hívjátok? kutyát szeretnétek, vagy már van.. stb. ;)
2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még felvázolhatod,milyen céljaid vannak,mire kell a kutya,pl agilityzni szeretnél,kiállításra vinnéd,később tenyészteni szeretnél stb.Így segíthet majd egy ígéretes kölyköt kiválasztani,valamint felvilágosíthat az adott kutyafajta vérmérsékletéről is,hogy biztosan megfelel-e az igényeiteknek és a lehetőségeiteknek.
2010. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hobbi kutyát szeretnék! :)

2010. nov. 6. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen nem kérdeznék rá az árakra telefonon, csak személyesen. Inkább érdemes személyes találkozóra időpontot kérni, illetve ha van lehetőséged előtte egy kiállításon érdemes őt megkeresni és elbeszélgetni ott vele.
2010. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha csak hobbi célra (házi kedvencnek) szeretnél kutyát venni, akkor én a helyedben egy menhelyet keresnék fel.
2010. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!