Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kannak gáz a Zénó név?

Csivava kannak gáz a Zénó név?

Figyelt kérdés

Mindig nevetnek ha mondom, meg mondják hogy nem különleges... szerintem az, inkább állatnévnek hangzik mint embernek attólfüggetlen hogy eredetileg ember, és 100 leggyakoribb férfinévben sincs benne...nemtom mi bajuk van...

GÁZ?NEM KÜLÖNLEGES?


2010. nov. 5. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, tök aranyos:)
2010. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajuk vele, hogyha meghallom azt a nevet, hogy Zénó valami német juhász vagy nagyobb testű kutya jut róla eszembe. Nem illik egy csivavához egyáltalán!
2010. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz :).Igaz a legtöbb embernek rögtön az jut az eszébe hogy valami nagy testű kutya de pont ez a jó benne:D.Nem tudom hogy láttad-e a Dr. Szöszit de abban a csivavának gyilkos a neve és szerintem tök aranyos és vicces ha valami ilyesmi neve van:DDD.
2010. nov. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem értem mért nevetnek ezen ha embernek ez lenne a neve elég gáz lenne az inkább a kutyának szerintem tök jó név ne foglalkozz mással ha neked ez tetszik ez lesz a kutya neve(:
2010. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1) Neked tetsszen, más véleménye mint a šegglyuk, van neki de nem érdekel.

2) Egy kutyának szerintem külön jó, ha megmosolyogtató neve van, nekem kettő van, és mindkettőnek olyat adtam, amin nevetni szoktak.

3) Taníts be a csivavádnak valami vezényszavas trükköt, plédául amire letépi a pöcšüket/cšöcšüket, ha különleges kell nekik a kutyádban, majd így megkapják.

2010. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Annyira nem gáz mert sztem másra számítanak majd de nincs vele semmi baj olyna mintha 1 írfarkasnak azt a nevet adnád hogy szotyi! XD de külömnben sztem jó neki az a anév!
2010. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
de ha neked ez tetszik akkor miért ne lehetne a neve ha másnak nemtetszik nem megy oda a kutyához vagy nem vesz róla tudomást azt kész! =)
2010. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Nekem nem tetszik. Vagyis a név tetszik, de nem Csivavának. Dömper, Pöcök, ezek jobban lennének...
2010. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy csivava kannak olyan mindegy, hogy mi a neve... Már ne haragudj.
2011. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!