Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit látott a kutya? (többi lent)

Mit látott a kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés
A minap kutyámmal Suzyval csak ketten voltunk otthon.Ő bent volt anyuék szobájában én pedig kint ültem a konyhában.Egyszer csak elkezdett futni a fürdőszobához (az ajtó a fürdőszobánál teljesen nyitva volt) benézett az ajtó mögé és meredten bámult oda.Megnéztem hogy mit néz annyira de nem volt ott semmi csak a felmosóvödör.Viszzamentem a konyhába és leültem a székre.Megint elkezdett futni Suzy de most felém.Átfutott a szék alatt és megált az asztal alatt és megint csak meredten bámult.De nem volt ott semmi csak a fal!!!
2010. nov. 6. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Az állatok látják a szellemeket. Állítólag. Bár szerintem hülyeség, de ki tudja... :D
2010. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy valaki lakott elöttetek a házban és már meghalt, és visszajött a házához, nálam ugyan ez volt, és valami szellemvadászt hívott anyu és ahol a kutyusom nézett ott valami erős szellemet érzett
2010. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk azt csinálja a kutya,hogy némelyik nap este megáll a teraszajtó előtt,és megveszekedett ugatásba kezd..Kinéztem többször is,semmi se volt ott.

Amúgy hallottam olyanról hogy a kutyák állítólag látják a szellemeket..De hát ez megint olyan téma hogy valaki hisz benne,valaki nem..Mindenesetre furcsa...:)

2010. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem náluk ez csak valami bolondság,én kutyám minap nagyon szaglászta a fotelt aztán felugrott a fotel melletti fotelre és állt a szűre meg vicsorgott a másik fotelra szóval sztem ez csak hóbort
2010. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem igazán hiszek a szllemekben de azért ez tényleg furcsa...Ha valaki olyan lenne aki előttünk lakott volna az mondjuk nem olyan valószínű mert már régóta itt lakunk,és szerintem nem most jönne vissza a régi lakó:).De nem tudom...
2010. nov. 6. 11:48
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Az állatok olyan jelenségre reagálnak, amit senki se lát.

ID-Investigation Discovery csatornán szokott menni olyan hogy Állati kísértetek.

Szoktam nézni és ott is ilyen fura esetek vannak.

Persze az is lehet hogy nincs semmiféle szellem, csak a kutyus futkosott egy kicsit.

A szellemekben pedig valaki vagy hisz, vagy nem.

2010. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Az első 3 válaszoló írta meg a lényeget. Nem csak a kutya, a macska is ugyanígy viselkedik hasonló esetben. Látják azt, amit az emberi szem nem érzékel. Nem bonyolódok bele az ezotériába, de ahogy látják a távirányítók számunkra láthatatlan "fényét", úgy sok minden mást is.
2010. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én még nem is hallotam arról hogy a kutyák látják a távirányító fényét...Érdekes...Mindenesetre köszönöm a válaszokat:)
2010. nov. 6. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Én se hiszek a szellemekben.

Ám ha így viselkedik valamelyik kutyám akkor egész biztos vagyok benne, hogy bogarat látott.

Ha pl. pók volt akkor én már azt nem látom, mert nagyon pici résbe el tudnak bújni.

Viszont érdemes figyelni a kutyit, mert epilepszia elő jele lehet amikor Ő látni vél valamit és megkergeti.

Ezt nem én találtam ki, hanem állatorvos mondta, amikor az akkori kutyámnál kezdett kialakulni az epilepszia.

( epilepszia lehet szerzett, és örökölt )

És igaza lett, mert utána már jöttek a rohamok két három hónappal később. Aztán már csak gyógyszerekkel élt, még másfél évig.

2010. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
enyém is ezt csinálta, csak sokkal intenzívebben, engem igazából megrémített. Beírtam az ezotéria rovatba, volt néhány "jóakaró" aki elküldött a retkesbe .. szellemekben én sem hiszek annyira ( :) ), de kitudja ..
2010. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!