Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak észrevenném ha tüzelne a...

Csak észrevenném ha tüzelne a kutyám nem?

Figyelt kérdés

Szuka szobakutyusom van, utána olvastam a kutyák tüzelésének, és a következőket szűrtem le: a kis termetű kutyák 6-9 hónaposan tüzelnek, nemi szervük megdagad és nyalogatják, hogy hűtsék, 1-3 hétig tart, vérzéssel jár de nem az egész 1-3 hét alatt van vérzés.

Nekem a kutyusom, 8 hónapos már elmúlt, nem vérzett, de nagyon sokat nyalogatta az utóbbi hetekben a nemi szervét. De még nem tüzelt?! Azt csak észrevettem volna nem?


2010. nov. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi kutyánknál 3-4 hétig tart és végig vérzik.Elég kellemetlen,mert ő is lakásban van és ilyenkor vagy tüzelőbugyit(volt hogy pelust)adunk rá,vagy takaríthatunk utána.Arra már nem emlékszem,hogy mikor tüzelt először,de észre fogod venni.
2010. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Azt elfelejtettem írni,hogy nekünk közepes termetű a kutyusunk.

2010. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most nem tudom de lehet 8 hónaposan még nem tüzel de aztán lehet nézd meg a nemi szervét és ha tényleg meg van "dagadva" akkor biztos de amúgy észre vennéd mert ha valahova leül van lefekszik utána biztos látszana próbáld ki azt, hogy fekete fehér papírt,újságot leraksz a földre és oda ülteted ha nyalogatni kezdi magát ne engedd aztán addig ott a papíron,újságon simogasd és tereld utána el onnan és nézd meg.:D
2010. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni..apró vércseppek, dagadt nemiszerv és kicsit "dilis " kutya :) Mi tüzelőbugyit használunk,de eléggé utálja. Ennek elkerülésére lesz ivartalanítva, mert akkor ez a gond is megszűnik és nem kap méhgyulladást sem.
2010. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ám olyan, hogy csendes tüzelés, és ha ez az eset áll fent, akkor azt csak egy kan kutya "mondja" meg biztosra, hogy tüzel-e a szukád.
2010. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!