Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy beagle kislánykám,...

Van egy beagle kislánykám, aki 9 hónapos. Idén aug.1-én volt az első tüzelése. Szépen lezajlott, de most néhány napja ismét vérzik és duzzadt is a hátsója meg a nemi szerve, mintha tüzelne. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Megint tüzelne? És akkor az előző? Mikortól számoljuk a következőt? Mitől lehet ez? Baj?Betegség,hormonzavar vagy előfordulhat ilyen?
2008. okt. 6. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal állatoknál elő szokott fordulni, hogy negyedévre újra betüzelnek, de ez annak korai. Mikor az én egyik szukámnál jelentkezett a negyedéves tüzelés, a doki akit megkérdeztem róla, azt mondta, hogy ez lehet esetleg egy kezdődő méhgyulladás tünete is. Szerintem vidd el dokihoz, legfeljebb azt mondja, hogy csak tüzel.
2008. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül mutasd meg állatorvosnak!

Bizony, előfordulhat betegség!

Az én kis spánielem, aki sajnos már nincs köztünk, (de 14 évig élt) az első tüzelésnél méhgyulladást kapott.

Majdnem belepusztult, de egy műtéttel megmentették, és még hosszú ideig sok örömet szerzett nekünk.

Nem akarom az ördögöt falra festeni, de irány az állatorvos!

Jó esetben nincs komoly baj.

2008. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!