Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy most tüzelne...

Lehetséges hogy most tüzelne és azért bújik ennyire?

Figyelt kérdés

Az angol cocker spanielem tavaly nyáron lett ivartalanítva.

Amúgy is olyan bújós kutyus, de eddig mindig amikor mentem hozzá (anyukámnál van), csak a térdemre hajtotta a fejét, és úgy kérte a simit.Tegnap viszont amikor átmentem, és leültem ő azonnal az ölembe ugrott, és már-már zavaróan bújt a nyakamhoz, és nyalogatott.Lehet a hormonok tengenek benne?Vagy esetleg a nem rég hozzám került cica szagát érezte rajtam, és féltékeny.

Ha a hormonok miatt, akkor ilyen túlzott bújásra a szintén ivartalanított cicámtól is számíthatok?


2011. febr. 10. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A cicák is sokkal szelídebbek lesznek,meg bújósabbak ha ivartalanítva vannak.A cicám azóta még kedvesebb,azóta alszik velem...:)
2011. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nyalakodott és bújt annyira hozzád, mert anyukádtól nem kapja meg a kellő figyelmet (a kitörő lelkesedésnek örülnöd kellene, te vagy a gazdija a szemében).A helyedben én biztosan magammal vinném a kutyust.
2011. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha valakitől, akkor anyutól rengeteg figyelmet kap!Elvan kényeztetve a kis lelkem.Sajna nem tom elhozni magammal, mert ahol lakom (apunál) van 2 kutya és nem engedi hogy a Shamit ide hozzam :(, meg anyagilag sem úgy vagyok hogy bírjam őt. :(

A lényeg nagyon is jó helyen, van még jobbon mint nálam.

2011. febr. 10. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!