Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadható, ingyen...

Örökbefogadható, ingyen elvihető német boxer kutyát keresek. (Tolna megye) Ötlet? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy boxer kutyát, ha lehet kölyköt. A neten már kerestem de az nem jöhet most szóba, tenyésztőtől nem akarok venni többféle okból.

Tolna megyébe lenne a kutyus, kertes házban.

Tavaly találtam a neten kutyát, de sajnos elhagyta a bolha/kullancs nyakörvét és egy kullancs miatt agyhártyagyulladást kapott és el kellett altatni.. :/ Most egy barátságos erdei kopó lenne a társa. (:

Nézelődtem a menhelyen is, de ott nem találtam boxert, sem más olyan kutyát ami megfogott volna. Igazából az összes kutyát elhoztam volna, de nem lehet.

Tudom hogy sokan keresnek ingyen boxert meg más fajtatiszta kutyát, remélem azért sikerrel járok.

Köszi előre is.


2010. nov. 6. 19:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi utolsó kommentelő. de sajnos a barátoméknál lesz a kutya (mert én is itt vagyok) és ők nem fogadnának el semmiféle képp nem fajtatiszta kutyát, pedig én már befogadtam volna nem egyet :S
2010. nov. 13. 22:03
 12/12 anonim válasza:
Helló.! Boxer kan 26 hónapos sárga fekete maszkos fehér mellényes. nagyon szép kutya jelképes összegért 5 ezer forintért.Ha komolyan érdekel Ijr.!
2012. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!