Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a kuvasz...

Milyen nevet adjak a kuvasz kan kutyámnak?

Figyelt kérdés

Valami különlegeset szeretnék valami egyszerűt de mégis aranyos nevet ami illik ilyen nagy kutyához is ami kiemeli a szép fehér szőrét. Légyszi adjatok ötleteket!!:)

Ti hogy szólítjátok a kuvasz kan kutyátokat?


2010. nov. 7. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Bundás
2010. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nagyapám pásztor volt, én csikós vagyok. Nekünk asszem 4 kuvasz van még, de több volt. Papa mindig a magyar neveket részesítette előnyben. Nekünk:

Bátor, Buksi, Álmos,

2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Patron :D(nekem tetszik)
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Frédi
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Bizsu
2010. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem kuvaszaim vannak:Bogar,Betyar,Avar,Langos,Kolbasz es Bator.Nameg Vitez<3
2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekünk a nőstényt Lindának hívták, volt egy kan nem messze, ő Bundi volt ha jól emlékszem...meg aztán volt egy kis kuvaszunk az is Bundi volt :)
2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha egyszínű fehér, akkor legyen mondjuk: Foltos, vagy Kormos. Ezek szerintem mókásak lennének.
2010. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket Bundást azért nem akarom mert az előző kuvaszunk is bundás volt és nem akarom megint azt adni neki :) a Többieket pedig még gondolkozom de jó nevek.


jah És mégegy kérdés még 2 honapos és most kaptam és hogyha sír kint a kutya este ne menjek ki hozzá? sajnálom az a baj:(

2010. nov. 7. 20:38
 10/27 anonim ***** válasza:
butch(buccs),bosco(boszko),dingó,vitéz,bátor,ronny(ronni),zeusz,dészma,dönci,stb...az én kuvaszomat(molly) mollinak hívják de ő lány ,viszont van még egy bernát hegyi kan kutyusom azt meg dézsmának hívják mert mindent meg dézsmál XD :)
2010. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!