Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hány gyakran a kutyám?

Miért hány gyakran a kutyám?

Figyelt kérdés

Három éves palotapincsiről van szó. Régebben is viszonylag gyakran (havonta párszor) előfordult, hogy habosat hányt. Most harmadik napja beteg. Első nap 3-4 alkalommal hányt, többször ment a hasa. Aztán jobban lett, eszegetett is, természetesen csak könnyű kaját adtam neki. Harmadik nap viszont megint nagyon beteg. Már háromszor hányt, de most nem habosat, hanem ilyen barnás színű, nyálkás, helyenként vannak benne kajadarabok. Mi lehet a baja? :(

Menjünk orvoshoz szerintetek?


2010. nov. 8. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baja, hogy van egy kedves gazdája, aki inkább takarítja utána a hányadékot, minthogy elvinné orvoshoz.

Ezt komolyan gondoltad, hogy itt kérdezed meg hogy elvidd-e orvoshoz?

Igen, vidd el!

2010. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, vidd el orvoshoz, mert már napok óta nincs jól. gyorsan vidd el!
2010. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még ha állatorvos lennék, akkor sem tudnám megmondani neked mi a baja anélkül, hogy látnám a kutyát. Tehát a válasz: igen, vidd orvoshoz.
2010. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor irány a doki..


Az első válaszolónak üzenem, hogy én pont nem az vagyok, aki a sajá kutyájának rosszat akar, nagyon nem. Szombaton volt beteg, akkor hétvége volt, vasárnap semmi baja nem volt, ma reggel megint hányt, de reggel suliba kellett mennem, nem tudtam orvoshoz vinni. Titkon pedig reméltem, hogy csak elrontotta a gyomrát. Úgyhátszik mégsem ennyiről van szó. :(

Kíváncsi leszek, mire járunk.. :/

2010. nov. 8. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
amint van eredmény, írd meg! jobbulást a kutyusodnak:)
2010. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!