Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestü kutyám,halott...

Nagytestü kutyám,halott kölyköket ellett!Lehetséges hogy ettől hullik azóta a szőre? és még mindig vérzik?

Figyelt kérdés
annak ellenére hogy az előző napon voltunk Állatorvosnál ultrahangon! Szerinte Élő kölykök voltak! a helyi orvos szerint már nem 1-2naposak voltak Sőt volt amelyik már bomlott!Sajnos a mi orvosunknak nincs ultrahangos gépe! a másik orvosban meg már Nem bízok!
2009. jan. 9. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SOS-ben pakold fel a kutyát és vidd el egy olyan dokihoz, akinek van ultrahangja, mert könnyen lehet, hogy még mindig van benne halott magzat!
2009. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem írtam de ez az eset már1 hónapja történt! akkor kapott injekciókat,pont azért hogy ne maradjon benne halott magzat.
2009. jan. 9. 12:07
 3/8 anonim válasza:
9%
A kutya nem szokott elleni,hanem fial,a tehén,kecske meg ilyenek
2009. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez már egy hónapja volt, és még mindig vérzik tényleg sürgősen vidd el orvoshoz.Valami nincs rendben vele,az biztos.Az enyém is ellett már halott kiskutyát, de ennyi ideig sosem vérzett.

Nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy valami csúnya fertőzést kapott.A bomlásnak indult kicsik megfertőzhették.

2009. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amikor az én kutyám vérzett sokáig a fialás után 2* kapott Ergam csepp kúrát,de nem javult és ki kellett venni a méhét.Sűrgősen vidd orvoshoz,mert nekünk a dokink mondta ebben el is vérezhet a kutya,ha nem foglalkoznak vele.
2009. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mit tegyek? az Állatorvost állandóan zaklatom azzal hogy még vérzik a kutyus de mindig hárít hogy ez nem baj! ez szerinte természetes! Már több Állatorvost is felhívtam,de sajnos már nem hiszek nekik!
2009. jan. 13. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális jelenség. Járj utána, nehogy elveszítsd a kutyusod! Másik orvoshoz kell vinni!
2009. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valószínűleg fertőzést kapott, nem vagyok állatorvos, de legelőször az antibiotikumkúra jutott eszembe. DE GYORSAN.
2009. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!