Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű (40-kg-os ) kutya...

Nagytestű (40-kg-os ) kutya szállítása vonaton? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
persze tudom csak 2 osztályon,szájkosár-póráz kötelező. de ?? pl : a Rieljet vonatokon ,vagy a máv vonatain a peronon avagy a a vagonban is szállítható-e.
2011. okt. 12. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annó szállítottam nagytestű kutyát vonaton, második osztályon bent a kabinban, szájkosár, póráz, kutyajegy, stb.

Soha senki nem mondta, hogy baj lenne belőle.

Hála isten az már nagyon rég volt, mostmár kocsiba, kényelmesen utazhatnak a kutyáim. :)

2011. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban másodosztályú gyors és személyvonaton lehet. Szóval sztem a railjet kiesik, de azért kérdezd meg. Kocsiba beviheted, persze az ott ülőt illik megkérdezni.
2011. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

szia:)

azt hiszem, úgy van, hogy peronon kell vinned, vagy a kabinban mindenkinek bele kell egyeznie...


de ha biztosra akarsz menni, hívd fel a mávosokat...

(egyébként nem nagyon szoktak problémázni...)

2011. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a labimat szoktam időnként vonatoztatni, soha nem volt semmilyen problémánk vagy összetűzésünk. Jó nagyra nőtt a lelkem, de senkit nem zavart eddig. Póráz, szájkosár, élőállat jegy és mehettek is. :) A régi vonatokon simán bementünk az ülésekhez, ő elaludt a lábamnál. Az új vonatoknál is ott utazik velem, mindenki imádja, legalább jobban telik az út egy kutyus társaságában. De meg lehet nézni a rá vonatkozó szabályokat az elvirán is.
2011. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
56%
Kutyajegy, szájkosár, oltási könyv. Soha nem volt még kifogás, hogy a kutyával utazunk. Sokszor kettővel is. Illetve egyszer egy kupéba bejött egy nő és közölte, hogy allergiás a kutyaszőrre. Mondtam, hogy én meg a kutyaszőrallergiás nyanyákra, szóval lehet keresni egy másik helyet.
2011. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!