Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell ki néznie egy...

Hogyan kell ki néznie egy igazi fajtiszta pitbull terrier kutynak?

Figyelt kérdés
Mik a testalkati jellemzői,szerintetek ez egy pitbull/ [link] ez/ [link] MEIK SZÁMIT A FJTATISZTA AMERIKAI PITBULL TERRIERNEK????
2010. nov. 10. 07:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2010. nov. 10. 07:48
 2/15 A kérdező kommentje:
2010. nov. 10. 07:49
 3/15 A kérdező kommentje:
2010. nov. 10. 07:51
 4/15 A kérdező kommentje:
2010. nov. 10. 07:51
 5/15 A kérdező kommentje:
ITT VANNAK A LINKEK A KÉRDÉSBE NEM JÓ BOCSI
2010. nov. 10. 07:52
 6/15 anonim ***** válasza:
igen , így kell kinéznie egy fajtatiszta pitbullnak. Egyébként sokan összekeverik az amerikai staffordshire terrierrel( nekem az van) , és mindig mondják, hogy ott jön a pitbullkutya a piiiiittbulllkutyaa!:D:D különben meg nagyon egyszerűen meglehet őket különböztetni.A pitteknek általában hús színű az orruk. ha eladnak neked egy staffordshire terriert hús színű orral, az valószínűleg pitbull keverék. de ha felnő olyanlesz mintha fajtatiszta lenne, mert nemnagyon tudják őket megkülönböztetni.
2010. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 compactegon ***** válasza:

a 3. biztosan staffordshire terrier szerintem.

egyébként szinte ugyanúgy néznek ki, a pitnek kisebb az izomzata, nyurgább.

2010. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csak azért kérdem mert sokan már engem is öszezavarnak én személyszerint imádom a piteket a világ legjobb kutyája csak azt utálom mikor a keverék buldogokat vagy staffordokat vagy amstaffot is pitbullnak hivják,nekem van egy és azt mondják nem az na erre megmutattam a neten mi is a pit ,ők persze a buldog keverékre mondták hogy az a pit ---ááááá-ők azt hiszik hogy a tömzsi diszó alkatú 60 kilós viziló kutya a pittbull hol ott nem nagyon szokott egy pit 40 kilónál nagyobb lenni sőőőőt XD
2010. nov. 10. 08:39
 9/15 A kérdező kommentje:
EZ AZ IGAZI PIT-- [link]
2010. nov. 10. 08:42
 10/15 A kérdező kommentje:

Leírás:

Közepes termetű, erős felépítésű kutya. Koponyája széles, fülét többnyire csonkolják. Szeme sötétbarna. Háta rövid és izmos, mellkasa mély, ágyéka feszes. Végtagjai izmosak, erőteljes csontozatúak. Farkát vízszintesen tartja. Szőre rövid, sűrű, fényes. Valamennyi elismert kutyaszínben tenyésztik, fehérrel keverve.

Tulajdonságai: Hihetetlenül bátor, elszánt. Ha verekedésre kerül sor, életre-halálra viaskodik, kis fáradtsággal nyugodt, engedelmes eb válik belőle.

Alkalmazása: Akárcsak angol változata, ez a kutya is „viador” volt a múlt század második felében. Tenyésztését hazánkban betiltották.

Marmagasság: 46-56 cm

Testtömeg: 30-45 kg

Alomszám: 4-8 kölyök

Várható élettartam: 10-14 év



További infó: [link]


Leírás:

Közepes termetű, erős felépítésű kutya. Koponyája széles, fülét többnyire csonkolják. Szeme sötétbarna. Háta rövid és izmos, mellkasa mély, ágyéka feszes. Végtagjai izmosak, erőteljes csontozatúak. Farkát vízszintesen tartja. Szőre rövid, sűrű, fényes. Valamennyi elismert kutyaszínben tenyésztik, fehérrel keverve.

Tulajdonságai: Hihetetlenül bátor, elszánt. Ha verekedésre kerül sor, életre-halálra viaskodik, kis fáradtsággal nyugodt, engedelmes eb válik belőle.

Alkalmazása: Akárcsak angol változata, ez a kutya is „viador” volt a múlt század második felében. Tenyésztését hazánkban betiltották.

Marmagasság: 46-56 cm

Testtömeg: 30-45 kg

Alomszám: 4-8 kölyök

Várható élettartam: 10-14 év



További infó: [link]

2010. nov. 10. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!