Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik! Hogy telik egy...

Yorki gazdik! Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok h délután elmosogatsz, hanem arra hogy hogyan telik a kutyával pl. reggel felkelsz megeteted stb...

köszi a válaszokat


2010. nov. 10. 15:25
 1/4 Pipis ***** válasza:
83%

Szia!


Most lesz 5 hónapos a kutyum akit Zarának hívnak(szuka). Reggel, olyan fél hét körül jelez, hogy le kell mennie wc-re. Ilyenkor leviszem és utána még visszaalszik és én is. Ezután nyolc körül kap szárazkaját. Délelőtt is van, hogy egyszer kétszer szól, hogy dolgva van. Fél egy körül kap ebédet, rizst hússal vagy konzervvel elkeverve. Ezután alszik, és van, hogy odajön hozzám valamelyik játékával. Délután olyan fél4 fél5 között elmegyünk a hosszú sétánkra. Ezután is mindig alszik. 7kor megint kap szárazkaját. Este még egyszer szokott 9 körül szólni, hogy dolga van. Ezután elalszik és ha nincs baja alszik reggelig. Ha nincs túl sok dolgom akkor persze én is szívesebben játszom vele napközben és azt ő is élvezi. (Levelezős vagyok, csak heti egy napot járok suliba, itthon a háztartást vezetem, ígyvállaltam be a kutyust hogy amíg kölyök tudjam etetni meg sétáltatni elégszer, ha nagyonn lesz nyilván kevesebbet megy majd elvégezni a dolgát, és én sem leszek vele itthon egész nap)

2010. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. nov. 10. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfajta kutya programja miért nem jó? Ki kell ábrándítsalak a YORKIE IS EGY KUTYA, ha eddig nem jöttél volna rá!!!!
2010. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xnorkax ***** válasza:
igaza van az előzőnek :D egy yorkie is ugyanolyan kutya mint egy másik... most ezt a kérdést azért tetted fel, hogy meglegyen ma is a 6580025.-ik yorkies kérdés? :D
2010. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!