Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet feromon spray-t...

Hol lehet feromon spray-t kapni kutyáknak?

Figyelt kérdés
Egy barátom javasolta nekem, hogy ahhoz, hogy a kutyám nyugodtan tudjon autózni, meg a helyén aludjon kipróbálhatnám a feromon spray-t. Azt elmondta, hogy mi ez (a szülés után az anyakutyák által kibocsátott szag mesterséges utánzata, ami megnyugtatja a kutyákat). Engem az érdekelne, hogy melyik boltban, kutya-gyógyszertárban vagy ilyen helyen tudnám személyesen megvenni?
2010. nov. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
D.A.P.-nak hívják,én állatpatikában vettem. Van párologtató és spray formában is. Keress rá neten, hogy hol lehet kapni hozzád legközelebb eső helyen, pl. István utcában.
2010. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
húúú, ilyen nekem is kéne. Mennyire nyugtatja meg a kutyát? Azért nem kábul el, ugye? Nem káros?
2010. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerübb egy boxba rakni?
2010. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros, és nem kábítja be a kutyát, nem tompul le me semmi ilyesmi, hanem valahogy belülről nyugtatja meg. Én úgy használtam, hogy a kutyám nyakába kötöttem egy kendőt, amire a spray-ből még otthon ráfújtam egy kicsit. Nekünk azért kellett, mert egy időben vittem a kutyámat dolgozni magammal, és másfél órát bkv-ztunk a városban, amitől eleinte tiszta stressz lett és nagyon parázott. De mondom, nem timpult el tőle, különben akkor nyílván nem tudott volna másfél órát utazni és gyalogolni velem. Olyanra is szokták használni a másik formáját, a párologtatót, amit otthon kell konnektorba bedugni, hogyha a kutya vonyít, vagy szorong és rombol, ha a gazdik elmenek otthonról. Ezt nem próbáltam ki, csak a sprayt, de a patikában dolgozó állatorvos mondta.
2010. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem tökre bevállt, mindenképp ajánlom kipróbálásra, ha valaki gondolkodik rajta, bár nyílván a kutyám megszokta volna előbb-utóbb a városi tömegközlekedést, de ez sokat segített, hogy inkább előbb történjen meg, és ne utóbb...
2010. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A boxot az autóban kipróbáltuk, benn is maradt de nyüszített és ugatott végig az úton. Ha nincs boxban csak rosszabb a helyzet. És amúgy igaz az, hogy ha befújom vele a fekhelyét nem mászkál éjszaka? Engem nem zavar, de a barátnőmet nagyon idegesíti, hogy folyton járkál, befekszik az ágyunkba is, fotelekbe is, a szőnyegen is fetreng... Szóval ha befújnám ezzel a kosarát, benne maradna?

2010. nov. 11. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd én inkább azt javaslom, hogy szoktassátok boxba. Utazás szempontjából az a legbiztonságosabb nektek, és a kutyának is. Otthon ugyanigy lehet éjszakára, vagy egy számára elkülönitett kis részben aludnia. Ha kapar, ugat ne foglalkozzatok vele. Birjátok ki azt az 1-2 napot, és utána rájön, hatástalan a cirkusz. Betehettek neki rágócsontot, pl. amivel elfoglalja magát.
2010. nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!